Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a fekete haj...

Szerintetek a fekete haj illik a barna szemhez? Ha az illetőnek elég világos bőre van.

Figyelt kérdés

A hajamat tönkretette a sok szőkítés és még most sem egyenletes, úgy érzem nem is lesz soha olyan amilyet szeretnék. Erős szálú hajam van, bírja a strapát, de ez már neki is túl sok volt.

Azon gondolkoztam, hogy befejezem a szőke korszakom és áttérek a feketére, vagy a sötétbarnára. Mindegy melyik, csak ne legyen világosabb, mint az eredeti hajszínem. Az eredeti kb. mogyoróbarna.

Viszont barna szemem van, középbarna, hozzá nagyon világos bőröm. Állhat jól, vagy inkább a barnát válasszam majd?


2013. márc. 11. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a barnát!

Nekem sokáig fekete volt, és nagyon sápasztott, öregített, durvította az arcomat.

Na meg, amíg megszabadultam tőle, és elértem, hogy újra egészséges legyen...

Azóta is mindenki mondja, hogy mennyivel jobb a barna.

2013. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, ez így nagyon rosszul hangzik. Általában ha barna szem világos bőrrel párosul, nem megy hozzá a fekete. A sötétbarna pedig eleinte inkább fekete és így láthatod, mennyire áll jól a fekete. Szerintem barnára fesd, könnyebb megszabadulni tőle. Vagy fekete hajszínezőt próbálj ki. :)
2013. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A feketétől nagyon markáns arca van a legtöbb embernek, sokkal kevesebb nőnek áll jól mint ahány azt hiszi. Inkább legyél sötétbarna, az sokkal szebb is. Vagy ha már mindenáron fekete, akkor ébenfekete, de semmiképp sem kékes, az borzasztó.
2013. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem alapból barna szemem van és fehér bőröm igaz most szolizok szóval barna és nagyon jól áll a fekete sokkal szebb mint a barna és nem roncsolja a hajat a szőke roncsolja durván nekem 5éve fekete és se nem hullik se nem lett csúnya hajam.
2013. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fekete a legkárosabb festékanyag mind közül. Szóval inkább hanyagold. Egyébként fehér bőrhöz akkor áll jól ha a szem is világos.
2013. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

illik a barna szemhez. Én kék szemű világos bőrű, és világosbarna hajú nő vagyok. Kipróbáltam a feketét, jól állt, de a világos bőrhöz szerintem túlzásnak tűnik, vagyik mű hatást kelt. Állandóan sminkelni kell mellé, különben olyan sápatag vámpírnak hat benne az ember. Most már kikopott a színező (4 hónap alatt), most tavasszal középszőke melírt fogok a hajamba csináltatni, az nem sápít, nem öregít!


Szerintem legyél eredeti hajú (pl. gesztenye), vagy középbarna.

A barna szemhez-fehér bőrhöz pont gyönyörű a sötét mahagóni is! Sőt, a sötét padlizsán is!

Ezekhez tuti a színező, amit ajánlok, mert ha nem tetszik, kikopik.

31N

2013. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na igen, ezért utálom, hogy barna a szemem... de annyi vigaszom legalább van, hogy nem sötétbarna a szemem.

Akkor úgy tűnik, a sötétbarnát fogom kipróbálni. A színezőben gondolkodtam én is, amint befogja a festék a szőke hajam és nem dobja le, át szeretnék majd térni a színezőre.


Csak ha meg befestem sötétre, attól félek, hogy emonak fognak nézni vagy valami.

2013. márc. 11. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!