Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb fodrász olló...

Melyik a legjobb fodrász olló márka? Kb a 10000 forintos kategóriában!

Figyelt kérdés
Esetleg leírnátok a Remingtonnal kapcsolatos tapasztalataitokat és aki jártas írna pár megbízható típust márkát a fodrász kiegészítőkre?Köszönöm szépen mindenki válaszát!!!
2009. szept. 14. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaguar. Én ezt vettem anno tanulóként, 2001-ben. Nekem teljesen jó volt, a mai napig megvan még, vágom vele a saját hajam.
2009. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én jaguárt vettem , svéd acélos és akkor volt 8000 ft. Ez volt 2003-ban.
2009. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

azt még hozzátenném, hogy azóta nekem is jó a jaguár ollóm, ugyanúgy vág, nem tompult az éle, vagy ha igen akkor észre se lehet venni :)

Szerintem a 6 év alatt ha emelkedet az ára 4ezer forinttal, akkor is megéri, mert vannak 20ezer fölött is fodrász ollók.

A jaguár meg svédacélból van szal sztem megéri :)

2009. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is az első ollóm Jaguar volt, még 1992-ben :)

Mondjuk, azon a szinten ahogy én csinálom, már nem lenne jó a Jaguar. Ha szétnézel egy komolyabb fodrász üzletben ott találsz is jobbakat. Nem tudom mennyit szánsz rá, de az én új ollóm 87000 Ft.-volt.

2009. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak,jól olvastam, 87ezer forint :O nem 8700? :O nem csak elgépelés? az nagyon sok, mi a márkája az ollósnak? Ez iszonyat sok :O :O :O
2009. szept. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm nekem is a Jaguárt ajánlotta egy kedves barátom!=)Örülök,hogy ilyen gyorsan ilye jó válaszokat kaptam !Köszi köszi
2009. szept. 15. 08:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen 87 ezer volt. Joewell Supreme SCS5500. Nagyon jó! :)
2009. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor az nagyon jó olló lehet , ha ilyen sokba kerül. Én tuti nem adtam volna ki 87 ezer fotintot egy ollóra, még ha fodrászként dolgoznék és gazdag lennék akkor se.

Bár ha te fodrász vagy és mivel minden nap használod az más, na meg ha anyagilag megteheted :)

Azért elképesztő milyen árak vannak, hihetlen :O

Bocsi az OFF-ért

2009. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem azt az ollót és hát mostanra már 101.000 ft !!
2009. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!