Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megbánnám a rövid hajat?...

Megbánnám a rövid hajat? Anyukám, meg mindenki körülöttem nagyon tiltakozik ellene. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta mindig is legalább hátközépig érő hamvasszőke, dús, de vékony szálú hajam volt. Alig szoktam vágatni belőle, épp csak a végét. Most már lassan a derekamig leér, de újabban elkezdett hullani, és elég utálatos dolog, hogy hajmosáskor egy csomó haj marad a kezemben; a lakás is tele van a hajammal. De mindenki azt mondja, hogy inkább balzsamozzam meg pakolásozzam, minthogy levágassam rövidre. Igazság szerint már eléggé unom is a hosszú hajat, jó lenne kis változás. De mikor anyumnak bejelentettem hogy én rövid hajat szeretnék, a fejét fogva mondta hogy mekkora hülye lennék ha levágatnám. Tényleg megbánnám? :) [link] [link] [link] Valami ilyesmi Amber-es hajra gondoltam, nekem úgy tetszik. ^^ Vékony szálú, de sok és dús hajjal össze lehetne egy ilyet hozni? Meg egyáltalán a fodrász tud ilyet varázsolni a fejemre? :D Persze csak a formájára gondoltam, a színe maradna. Bele merjek vágni, illetve vágatni? :)

2013. márc. 17. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Arc formádtól is függ, hogy hogy fog majd állni. Szerintem fodrász simán tud ilyet csinálni. Am ha neked tetszik, a te fejeden lesz nem a körülötted lévőkén. Hogy megbánnád-e azt nem tudom, de volt olyan osztálytársam (fiús lány és sportos is) Aki hasonlóra vágatta a haját vállig érőből és jól állt neki.
2013. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lukapanna válasza:
54%

Rengeteg ötletet találsz a neten hosszú hajra is!

Csak keresni kell! ;)

Az anyukád lehet, hogy azért nem akarja, mert így vagy szép! :)

2013. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy te megbánnád e,de én megbántam anno!! :(

Nekem is derékig érő hajam volt,és levágattam rövidre.

Napokig csak sírtam utánna,mert nem állt olyan jól,mint a hosszú,azzal sokkal szebb voltam.

Mára,ismét szép hosszú hajam van,és tuti hogy nem vágatom le többé :D

2013. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy a hosszú hajjal még több mindent lehet kezdeni, de a végtelenségig tart mire a mostani hajamat begöndörítem, befonogatom, kivasalom vagy bármi más. Erre a hajra meg már most vannak ötleteim mit csinálnék vele, amiket egy reggel gyorsan összedobok és mehetek is.

Az arcom kerek formájú, de szerintem a csajnak is a képen, szóval nagyjából tudom hogy állna. :) Ha meg megbánnám, pár napig sírdogálnék rajta én is de aztán ennyi :D Legjobban a kíváncsiság hajt, hogy milyen lehet 'könnyebb fejjel'. :)

2013. márc. 17. 15:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Én levágattam még a képen szereplőnél is rövidebbre és egyáltalán nem bántam meg, mindenki szerint jól áll, még anyukám szerint is, pedig ő is nagyon tiltakozott.. De van, akinek nagyon rosszul áll az tény.. Milyen a fejformád? A fodrásztól kéne érdeklődni ő mit gondol, jól állna-e..
2013. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sem bántam meg! Ha neked tetszik, akkor úgyis benned lesz, hogy szeretnéd, és az még talán rosszabb érzés, mint ha megpróbálnád és nem tetszik. Akkor úgyis visszanő idővel, de ha meg sem próbálod, sosem tudod meg, hogy milyen lenne, ha lenne és tetszene... Remélem, érthető. ^^
2013. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Talán elsőre ne ilyen rövidre vágasd, a környezeted, meg te is könnyebben megszokod.

A rövid hajat se egyszerű azért kezelni, nincs az, hogy összekötöd reggel gyorsan, és megvan, minden reggel vacakolni kell vele, hogy ne úgy nézz ki, mint egy elmeháborodott. :D

Én azért a linkelt fazon nem ajánlanám, pufi meg keres archoz végképp, inkább valami csajosabbat, csinosabbat keress. Ilyet a legtöbb fodrász amúgy is öregasszonyosra vág, az meg azért tényleg nem túl előnyös. :D

Én a helyedben tuti valami vállig érő, kicsit tépett fazont keresnék elsőre, könnyű kezelni, de sok benne a lehetőség. :)

2013. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fhu bocsi de nekem egyáltalán nem tetszik az a hajstílus amit te linkeltél, én azt hittem rá hogy fiú :S Vannak ennél sokkal jobb rövidebb hajak is. Szerintem először próbálkozz egy ilyesmivel ha nagyon szeretnél, aztán mehet rövidebbre is ha jól áll: [link]
2013. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 20 évig volt derékig érő hajam,aztán 1 évvel ezelőtt megelégeltem és levágattam,még ennél is rövidebbre. Persze,amikor felvetettem mindenki csak pillázott,nem tudták elképzelni,a fodrász meg egyenesen kijelentette,hogy ő nem csinálja meg. Próbáltak lebeszélni,úgyhogy abban állapodtunk meg,hogy először nem vágatom le teljesen,csak olyan nyakig érőre. Azt az időszakot nagyon utáltam,úgyhogy kb 2 hónapot bírtam és elmentem egy vad idegen fodrászhoz,hogy vágja le tüsire :D Természetesen furcsa volt, én sem tudtam sokáig eldönteni,hogy tetszik-e vagy sem,nem úgy szoktam meg a fejem és ügyetlenke voltam még a belövésben is,de nem bántam meg. Hamar megszoktam,úgyhogy ma már imádom a frizurám,egy jó darabig nem fogom megnöveszteni,az biztos. Nem mondom,hogy soha,mert ezt is meg lehet unni,de most tökéletesen elégedett vagyok vele. Úgyhogy én azt mondom,érdemes kipróbálni,kísérletezgetni,aztán ha nem az igazi,akkor majd visszanő,nem kell túldrámázni ezt a hajtörténetet.
2013. márc. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így van.. ha nem tetszik majd visszanő.. Nekem se akarta a fodrászom megcsinálni...Aztán hosszas győzködés után és miután majdnem megfogadtam már írásban is, hogy anyukám nm öli meg amiért a szép hosszú hajam levágta megcsinálta.. Az egész fodrászat oda volt érte mennyire jól áll..:)
2013. márc. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!