Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most szeretném először leborot...

Most szeretném először leborotválni a szőrt a "szerszámról". Hogyan csináljam (pl h véletlen se vágjak bele, vagy h utána ne szúrjon annyira stb.)?

Figyelt kérdés

Minden tanácsot (nem hülyeségeket) várok!

Jah és a csajok a szőrös, a fazonra nyírt vagy a csupasz "szerszámot szeretik jobban?


2008. jún. 10. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha azon a területen dús és hosszú a sörényed, akkor előbb ollóval vágd le rövidre, h a borotva jól vigye. Azt nem tudod elkerülni, h ha később nő kifelé ne szurjon, mert első alkalommal ez lehetetlen sztem....De ha folyamatosan kezelésbe veszed ezt a területet, egy idő után meg se érzed, h nő...
2008. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Csácsá egyszerűen borotvával levágod nem olyna nagy ügy.. és szerintem a csajok is jobban szeretik ha 1 szerszám borotvált hisz sokkal higénikusabb, tisztább és ráadásul nagyobbnak is tünik ... sok sikert csak aztán körül ne metéld magad...
2008. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Én lány vagyok. Az enyém ugyan csupasz, de nekem kiábrándító lenne ha a párom ott szőrtelen lenne. A volt pasim szőrtelenítette magát ott is, és mikor először megláttam, nevetnem kellett, olyan éretlennek, kamaszosnak, gyerekesek tűnik, és igencsak visszavett abból, amennyire be voltam indulva. Persze nem ezért lett vége, bár ez is a jellemét minősítette, elég elnőiesedett, nem igazi férfi, mint a mostani párom. Ő csak rövidebbre nyírja, olyan fél, egy centis kb, egyáltalán nem zavar a szexben, sem ha a számmal kényeztetem. Szerintem így a legszebb, szexi, nem dzsumbuj, de közben férfias, és nagyon izgató. Bár én a férfias pasikat szeretem, így ez tetszik, ha valaki a nőiesre bukik, az lehet jobban díjjaza a szörtelent, bár ez még akkor sem fér a fejembe, egy pasi legyen férfi, minden téren.

De ha már mindenképp csupasz akarsz lenni, és félsz, hoyg megsérülsz, inkább szőrtelenítő krémet használj.

előzőre pedig: Az, hogy nagyobbnak tűnjön pedig nem túl értelmes cél, mert attól ha megfogja a párod, még ugyanakkora marad, ez a hit csak pillanatnyi.

2008. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
csatlakozom!Szerintem is jobban kedvelik a hölgyek a rövidet, nem a csupaszt.Hát mitől férfi egy férfi, kérem!!?mellesleg ez a nagyobbnak tűnés dolog tényleg nem igaz.Plusz:tök fog szúrni , ülni sem fogsz birni az első borotválás után.Ez tuti.Ugyhogy válaszd a kényelmesebb és a szebb változatot:)
2008. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A szőrtelenítő krémet "oda" nem ajánlom, mert ott sokkal érzékenyebb a bőr, és kellemetlenségeket okozhat.
2008. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem jobb ha leborotvalod....mint mondtak masok is ugy higenikusabb.....a baratom is borotvalja es szerintem igy sokkal jobb.......en ezt szeretem inkabb......sokkal jobb ha leborotvalod.......nem kell elsietni,mert akkor "elfogod vagni" egyes hejeken. CSak ovatosan.....es utana kend be vlm testapoloval!!!
2008. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem legyél tejesen csupasz, sokkel szexibb, ha van ott azért valami.

Azonban, ha teljese szörtelenítést akarsz, akkor nagyon figyelj főleg a herék körül, ugyanis itt tudod a legkönnyebben megvágni magad(a bőr itt nagyon laza). Azt ajánlom, hogy előtte egy kis hideg vizzel locsold le...tudom, tudom annyira nem kellemes :)...,de a hideg víz hatására a heréken a bőr megveszül, keményebb lesz, és könnyebben le tudod szedni.

Sok sikert hozzá!:)

Petranova

2008. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én hajnyírógépet javasolnék, "nullás" állásban kb fél mm szőrt hagy meg, ha ez még zavar, akkor ez már rendesen borotválható. A hajnyírónak megvan továbbá az az előnye is, hogy állítható hosszúságával nem is muszáj lecsupálni, lehet pusztán rövidíteni a jólápoltság kedvéért. De ha teljesen leszeded, ez legalább nem sérti fel az ott amúgy érzékeny és vékony bőrt.
2008. jún. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Két dolog. Ha félrövid, vagy mm-es, akkor sokkal jobban szúr, szóval inkább a borotva, és akkor pár napig nincs gond. A másik, hogy melyik lánynak mi tetszik, az egyéni ízlés kérdése. Mint láthattad, van aki szőrősen szereti, van, aki csupaszon. Azért megnézném azt a csajt, aki egy 18-20 centis, vastag, álló farok láttán lelankad, mert szőrtelen xD
2008. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
borotváld le de azért hadjál rajta egy kicsit ...(csaj vagyok)
2008. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!