Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed ezekről a...

Mi a véleményed ezekről a hajstílusokról?

Figyelt kérdés

A Vikings című sorozatból a főszereplő és a felesége. Nekem mindegyikük hajstílusa nagyon tetszik, te mit gondolnál róla, ha meglátnád az utcán?

[link]

[link]


Minden értelmes választ értékelek.


2013. márc. 19. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jók a linkek
2013. márc. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Személy szerint nem az én világom. biztosan van akinek jól áll az ilyen, de biztos hogy nagy feltűnést keltene az utcán. de ha valaki azt érzi hogy "ez ő!" Szerintem hordja, a tömegek ízlésével nemtörődve.
2013. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon jók. Mármint a csajé:) Mondjuk nekem is hosszú hajam van, csak épp barna de rengetegszer van furcsa kontyokban és fonásokban. Általában megbámulnak, de akik ismernek, imádják és mindig kérdezgetik, hogy hogy csináltam.

Kell hozzá egy kis bátorság, de ilyesmin nem botránkozik meg senki, maximum megnéz kicsit.

2013. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt vannak a képek, mert imdb-ről nem lehet direktlinkelni.

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 21. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!