Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Almaecet lehet artalmas ha...

Almaecet lehet artalmas ha napi 3x iszok belole vizzel vegyitve? Milyen aranyba vegyitsem? Valoban jot tesz a bornek es a hajnak? Valaki fogyokura szempontbol hasznalta mar? Eredmeny?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 22. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

ezt én is néztem már :D

meginni tuti nem fogom, de a hajvizet azt megcsinálom csalán nélkül :)

bocsi h a kérdésre nem válaszoltam

de amúgy anyukám méregtelenítésre használta, 2-3 kg-t fogyott, de nem használta sok ideig

2013. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
s anyukad milyen aranyba itta?
2013. márc. 23. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Én anyukám is itta méregtelenítés szempontjából, 2 dl vízhez 1 evőkanál almaecetet kevert és ezt itta meg. Én is szerettem volna méregteleníteni, de nem bírtam meginni, annyira rossz volt az íze.
2013. márc. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én régen, amikor bevetettem fogyásnál, ittam minden nap, főétkezés előtt.
2013. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolso neked hasznalt?
2013. márc. 23. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Így utólag belegondolva nem is tudom, mert igaz, hogy tartottam az álomsúlyomat, de miután abbahagytam sem szaladtak fel rám a kilók. Csak pár évvel rá:(...
2013. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is iszom, amikor olyan kedvem van. Főleg télen. A fogyás ettől tutira nem indul meg (szerintem), de az tény, hogy sokkal jobban éreztem magam, feltöltött ásványi anyagokkal, vitaminokkal. A bélműködést is serkentette. :)
2013. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!