Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az én hajam göndör és ha...

Az én hajam göndör és ha megszárítom tiszta szálas és nagyon dús. Kiegyenesíteni nem nagyon akarom most már, mert nagyon száraz és töredezett lesz (hát már eléggé olyan). Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
2007. szept. 13. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Használj göndör hajra való balzsamot, vagy száraz hajra valót, tudom ajánlani a Sunsilk vagy Dove hajpakolásokat is havonta egyszer-kétszer. Próbáld ki, hogy hajmosás után nagy, ritka fogú fésűvel kifésülöd a hajad (nem cibálva, csak óvatosan), és csavard fel tincsenként jó nagy hajcsavarókra, úgy szárítsd meg, így szelíden hullámos tincseid lesznek, nem gubancolódnak össze nagyon.
2007. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nos menj el egy fodrászhoz vágass egy picit a végéből,ne használj hajszárítót met tönkreteszi a hajat.És hajmosás után rögtön fésüld ki alaposan akkor kiegyenesedik tapasztalat.
2007. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pl úgy csinálom hogy hajatmosok, balzsamot rakok rá, és miután lemostam, kifésülöm, és hagyom hogy úgy száradjon meg, nem használok hajszárítót, legfeljebb ha hideg van, akkor a hajtövemet szárítom meg kicsit, de a hajszárító az nagyon kiszárítja a hajat, és utána nagyon rossz lesz a haj fogása.
2007. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ugyanez VOLT a problémám én elöször megmosom elséve száraz hajra valo samponnal és balzsammal aztán kézzel jol kinyomkodom a vizet és nem szabad törölközövel dörzsölni !!!!!!!aztán bekenem taft hajhabbal és várom hogy megszáradjon igy szép göndör loknikba áll a hajam.
2008. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!