Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sötét hajat akarok festeni...

Ha sötét hajat akarok festeni akkor a szőkítőport rakhatom a megvett festékbe, vagy előtte ki kell szőkíteni vele a hajamat?

Figyelt kérdés

Bocsi,lehet hogy ostoba kérdés de azt olvastam hogy az is jó ha csak a festékbe rakom,de nem akarom elrontani,ezért gondoltam hogy megkérdezem.

Festett fekete volt a hajam de kikopott sötétbarnára,ezt szeretném befesteni szilvakék padlizsánra.



2013. márc. 27. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyon ne rakj a szilvakék padlizsánba szőkítőt,mert olyan foltos lesz, hogy csak na.szőkítőt csak szőke hajfestékbe teszünk,ha még jobban világosítani akarjuk az eredményt.fokozatosan legyél padlizsán, ne egy lépésben.Kiszőkíteni nem érné meg,mert utána megint sötét leszel.Hidd el nekem, elég ha párszor rákened a padlizsánt. Fodrász vagyok
2013. márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szőkítőport csakis szőke festékbe szabad rakni ha extra világos szőke végeredményt akarsz. Esetedben először szőkíteni kell és utána festeni.
2013. márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

én is csak fokozatosan akartam padlizsán lenni,az első nekifutásnál 12%-kos oxyval csináltam,attól valamiért megint fekete lett a hajam a kopott barnából,ez kb 1hónapja volt,azóta megint kikopott barnára és gondoltam így biztos jobban megfogja majd:/

2013. márc. 27. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!