Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan krém ami eltünteti...

Van olyan krém ami eltünteti a háton lévő barna pöttyöket?

Figyelt kérdés
Mert pattanásos volt a hátam, már elmúltak, viszont a nyomaik kis barna pöttyként ott maradtak...tudnátok mondani olyan krémet, vagy valamilyen szert ami ezeket eltünteti?
2008. jún. 11. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! sajnos nekem is ilyen a hátam, a nyakamnál.. és nyáron ha megyek valahova, kénytelen vagyok leengedni a hajam, mivel nekem elég feltűnőek a pöttyök, és olyan ciki felgumizott hajjal és ilyen háttal az utcán menni.

na szóval: én Baba testápolóval kenem a hátam naponta egyzser, napozom egy kicsit ( a hátam főleg) de napozás után amúgy nekem a pöttyök pirosak, ettől majd ne ijedj meg, mert utána szépen lehalványul.

még nekem sem múlt el teljesen, de halványodik.

egyéb csodaszert nem tudok.

2008. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj bőrgyógyászhoz és le lehet ezeket hámlasztani valahogy. Nekem is ilyen a hátam, én is el akarok menni d emajd csak ősszel mivel hámlasztott bőrrel tilos napozni! Tehát most nyáron sztem napozz,barnulj,az halványitja,aztán ősszel irány a doki! de kozmetikushoz is mehetsz,ott is van egy mikrodermabrázió nevű kezelés,állitólag az is jó bőrhibák ellen...de azt is csak ősszel...
2008. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja,és addig is vehetsz szalicilsav-oldatot a gyógyszertárban,az halványit asszem.
2008. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez (volt) a problémám,nagyon csúnya volt,és nagyon zavart.Gyógyszertárba lehet kapni 'Dalacint T' nevű oldatot.Nekem szinte teljesen elmúlt pedig nagyon csúnya volt.Csak legyél kitartó és ne hagyd abba.Nekem sokat segített,próbáld ki ;)
2008. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!