Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan festett hajra szőkítőt...

Olyan festett hajra szőkítőt rakni amin nem látszik a festék?

Figyelt kérdés
Pár napja akartam csinálni ombre hajat magamnak. Karamell színű hajfestéket vettem a közép-sötétebb barna hajamra de sajnos semmi nem látszik a festésből, olyan mintha nem is lenne befestve. Hallottam a Palette Deluxe Blond Ultra Intensive Lightener-ról. Ezzel szeretném megpróbálni kiszőkíteni. Az lenne a kérdésem hogy lesz valami baja a hajamnak vagy egyáltalán most látszódni fog az eredmény és szép is lesz?
2013. ápr. 2. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem miért vártál egy karamell színű festéktől világosítást... dehát mindegy. Most így csak még nehezebb dolgod lett, mert valószínűleg ha erre szőkítőt kensz akkor vörös vagy narancssárgás lesz csak. Meg tönkreteszi a hajad is.
2013. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

amúgy megcsináltam délután és nagyon jó lett nem lett se vörös se narancssárga :D

2013. ápr. 2. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!