Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan készíthetnék ilyen...

Hogyan készíthetnék ilyen frizurát? Fodrász tudná csak megcsinálni vagy estleg én is?

Figyelt kérdés

Imádom a 40-es éveket, a ruhákat a cipőket mindent ami vele kapcsolatos. Szeretnék magamnak ilyen stílusú frizurát csinálni csak halvány lila gőzöm sincs,hogy csináljam. Na, és ezért vagyok itt.

Előre is köszönöm! :D Remélem érthető voltam

tadáááá itt a kép:

[link]


2009. szept. 20. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a frizurát te is meg tudod csinálni.

Hajcsavarók, és töménytelen mennyiségű hajhab, és

hajlakk, ha azt akarod, h tartson is valamennyi ideig.

2009. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondolom fodrász sem tudná nekem úgy megcsinálni,hogy tartósan úgy is maradjon. :-(

Nekem sajnos tükörsima hajam van amit nagyon nehéz beállítani és ha sikerül is nagyon hamar újra kilapul.

Azért várok még válaszokat, hátha valakinek sikerül valami jó tippet adnia.

2009. szept. 20. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha minden este befonod hasonló lesz, és ha reggel teszel rá hajlakkot kibír 1 napot, kövi nap meg befonod megint :)
2009. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolod, ha befonom akkor ilyen nagy hullámok lesznek a hajamban? Amúgy nagyon köszi mert erre még nem gondolta(én hülye).
2009. szept. 20. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:

ez a marcell hullám

meg lehet csinálni, csak pl az én fodrászom mondta, hogy utálja, a vizsgán majdnem elhasalt miatta

ehhez hajsütővas kell, és ügyesnek lenni, keress egy fodrászt:)

2009. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!