Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már kéthete szedem a sotretet...

Már kéthete szedem a sotretet de nem hogy látszolag nem használ de ég csunyább a bőröm. Miért?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 20:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
normális ez? már oyan elegem van a bőrömből :(
2013. ápr. 2. 21:02
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez normális az első hónapban. Utána szebb lesz.
2013. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Nyugii! Ez normalis!

Én is szedem...

Az elsõ pár hétben nekem is rondabb lett az arcom de a masodik honapban fokozatosan tuntek el....most mar semmi nincs az arcomon igy negy honap elteltevel, pedig rengeteg oattanasom volt az arcom minden egyes pontjan. :))

2013. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!! biztatoak a válaszok, akkor nem adom fel! :) az apro holyagszerű pattik is el fognak tűnni? akkor a második adagnál már várhato a változás? bár tudom hogy mindenkinel masképp hat..
2013. ápr. 2. 21:15
 5/14 Serenity-cica ***** válasza:
nekem attol tuntek el, hogy napi 3x megmostam natur babaszappannal. amikor tudom, tobbszor is.
2013. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
egyszerü pattanásra jo megoldas, tudom. de ez az akné sultyosabb változata. azért köszi
2013. ápr. 5. 17:34
 7/14 anonim válasza:
kitartás,ha negyedik hónapban már hatalmas a változás,sokkal jobb lesz,megéri! :))
2013. ápr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
négy honap??? talán rosszkor kezdtem el, lehet abba kellene hagynom :/ jövőhonapba már szoliba akartam menni és még csak az elsö hetekben tartok. mit javasoltok? ha abbahagyom mennyi ideig ne szolizzak, ill. napozzak?
2013. ápr. 10. 22:37
 9/14 Nature Sandra válasza:
Abba ne hagyd, a bőrgyógyász fogja megmondani mikor lesz elég. Az összdózist be kell szedni, különben durvábban tér vissza az akne. Nem értem miért nem világosítja fel az orvos a beteget? Szoláriumot, napot felejtsd el, amint abbahagyod még 6 hónapig benned van a gyógyszer!!!! És nagyon vigyáznod kell, magas fényvédőt kell használnod. Ha nem tartod be hólyagos égés lesz, vagy maradandó pörk (szövetelhalás). Én az egész nyarat árnyékba töltöm, barnítókrémet fogok használni. 7 hónapja szedem, tökéletesen megismertem ezt a gyógyszert. Amint egy pici nap ér kb. 10 perc már vörös a fejem, és fáj a bőröm, eszembe sem jutna napozni. Pedig fényvédős krémet használok!!! Ennyire agresszív gyógyszer, de csodaszer!
2013. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akkor azt hiszem beszélek a bőrgyogyászommal :/ a barnitokrém jo megoldás de nem tölthetem az egész nyaram a négy fal között :/
2013. ápr. 14. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!