Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen megoldást javasoltok a...

Milyen megoldást javasoltok a göndör hajammal való problémámra?

Figyelt kérdés

Tudom van százféle kérdés a göndör haj ápolására. De ilyet még nem nagyon találtam. Szóval nem igazán tudom eldönteni hogyan szárítsam. Eddig magától száradt egy fonatban de sajnos ez nem eredményez loknikat és hamar szét is kuszálódnak. Hetente egyszer mosok hajat mert ha sűrűbben csinálom(már próbáltam) nagyon száraz lesz :S.

Szóval a száradás egy bizonyos stádiumában amikor ki van bontva, normális méretűek a loknik és egyben vannak, de nem tudom semmivel se rögzíteni hogy idővel ne válljanak szét apró kis göndör szálakká, az kezelhetetlen mert mionden hajszál külön van és göndör.

Nem tudom hogy a waxtól nem e lenne szíros hatása szárazon, vagy ha habot használok akkor száradhat e magától...

Ne csak szereket hanem használatot is írjatok léygszi.


2009. szept. 21. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy hajmosás után behabozom, majd diffúzoros hajszárítóval szárítom meg, aztán van úgy, hogy teszek rá waxot, akkor még szebb lesz, kicsit tincses, de neked pont ez nem tetszik??? Ezt a részt nem nagyon vágom. (fáradt vagyok :D)
2009. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De, ez az hogy tincseset szeretnék, csak nem tudom a megfelelő módszert. Félek hajszárítót használni nehogy tönkretegye a hajam.
2009. szept. 21. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajszárító pár alkalommal nem fogja tönkretenni, é pl 2 naponta szárítom, mégsincs baja, meg akik hetente járnak fodrászhoz? Azok sem az utcán szárítják meg a hajukat :D Ennyire nem kell félteni. Szóval ujjadra wax, és áthúzod az egész hajadon, meg ajánlanám a hajvégolajat, hogy ne száradjon, attól is olyan élettel teli lesz.
2009. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!