Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikrogyűrűs póthajat festhetek...

Mikrogyűrűs póthajat festhetek itthon?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert a fodrász nekem azt mondta, hogy ez speciális festést igényel, merthogy nem érhet a festék az illesztésekhez, de amikor festette, én semmiféle "különleges technikát" nem vettem észre, ugyanúgy festették, mint egy sima hajat, és ugyanúgy belemasszírozták a festéket, meg minden úgy volt, mint egy normál festésnél, kivéve a színt, mert szép, sötétbarna helyett ilyen f.sbarnát kaptam... És mindezt több ezerért, szóval gondoltam, magamnak is be tudom így, olcsóbban...
2013. ápr. 13. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
én itthon festettem be magamnak,vörösre,és én is ugyanígy voltam,hogy a szalonban nem kaptam valami szép színt,itthon amikor csináltam meseszép lett. Nem lett semmi baja,ugyanúgy festettem mint a sajátomat,belemaszíroztam emg minden. Mondjuk kicsit megszenvedtem vele,mert nekem 65-70cm-es a hajam,de megérte,sokkal olcsóbban kijöttem:) neked bevált a mikrogyűrűs póthaj?
2013. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!