Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a hajamra,...

Mit használjak a hajamra, hogy ne töredezzen és szép fényes és puha legyen a vége?

Figyelt kérdés
Elég töredezett volt a hajam ezért levágattam a töredezett részt és most arra lennék kíváncsi, hogy mivel tudnám megtartani a hajamat ilyen egészségesnek? Próbálom mostanában kevésbé strapálni a hajam nem vasalom de muszály megszárítani ami károsítja a hajam. 15/l
2013. ápr. 13. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az Avon hajvégáplolóját használom és nagyon bevált!

Nem tudom mi a pontos neve,de zöld a cimkéje,800-900 ft körül van és sokáig elég.

Nekem nagyon bevált.

2013. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vizesen ne fésüld, amikor rárakod a balzsamot, akkor kifésülheted, ha szükséges, utána már ne nagyon. Hagyd, hogy szinte teljesen megszáradjon és már csak annyira szárítsd hajszárítóval, amíg formázod.

Néha csinálj pakolást.(ezeregy félét találsz, ha rákeresel, jó is, ha nem mindig ugyanolyat csinálsz)

Nekem bejött az almaecetes öblítés, szép, fényes, puha lett tőle.

2013. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajszárítás előtt kreatint tartalmazó hajápolót is használj, az megvédi a hajat a hőtől. :)
2013. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok, nekem az alábbiak váltak be.


Bánfi hajszeszt használok, ettől sokkal erősebb, egészségesebb, dúsabb a hajam és gyorsabban is nő (ami külön öröm, mert növesztem a hajam). Jelenleg nincs balzsamom, mert elfogyott, de a kallos kasmír keratinos balzsamot fogom megvenni legközelebb, mert nagyon jókat olvastam róla és elégedett vagyok a kallos termékekkel. Egyébként minden hajmosáskor használok pakolást, általában kallos lattésat vagy placentásat, ezektől nagyon jó puha, ápolt a hajam.

Hajápoló szérumot kettőt is használok. Az egyik alverdés hajvégápoló szőlőmag és avokádóolajjal, a másik baleás glatt glanz intenzív szérum, ami egyenesíti a hajat. A baleásból az egész hajhosszra teszek egy kicsit és jól bemasszírozom, az alverdésből csak a hajam végére teszek.


Szárítani én is szoktam, mert így nagyjából egyenes lesz és nem kell vasalnom. Azért a hajszárítás még mindig kevésbé káros, mint a vasalás. Az én hajszárítóm hideg levegős is, így csak ezzel szoktam szárítani a hajam. Ez szobahőmérsékletű levegő, szóval olyan, mintha beülnék a ventilátor elé, csak közben szépen tudom fésülni a körkefével. Egyébként amióta használom ezt a baleás egyenesítős szérumot, könnyebb egyenesre szárítani a hajam, szóval egy próbát megér, mert ápol is. :)


Ja, és én szedek dm-s, das gesunde plus hajvitamint is, hogy belülről is ápoljam a hajam.

18/L

2013. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem, hogy ne használj műanyag fésűt. Vagy szaru fésűt, vagy sertésszőr kefét vegyél. kicsit drágábbak, de mindegyik örök darab.
2013. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!