Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit javasoltok pattanások...

Mit javasoltok pattanások ellen? Házi praktikák, kenőcsök, krémek bármi ami nektek bevált.

Figyelt kérdés
Légyszíves írjátok le,hogy milyen és mennyi idő alatt tűnik el.

2013. ápr. 14. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Élesztős arvpakolás. száítja a fertőtleníti a bőrt.alkohollal pl.:pálinkával tisztídsd le!
2013. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszii.És hány nap alatt tűnik el??
2013. ápr. 14. 15:56
 3/7 anonim válasza:
Én is pattanásos vagyok és mindenféle kencét kipróbáltam, de egyik se vált be. Aztán elmentem bőrgyógyászhoz,felírt 3 krémet és azonnal látható volt a javulás. Am csinálj házi bőrradírt(keverj össze olívaolajat,búzadarát meg sót)és aztán kend be mézzel az arcod. 20 perc után mosd le. Nagyon puha lesz a bőröd és segít eltüntetni a gyulladást. Még az Avon-os termékek jók nagyon. Csak arra figyelj, hogyha túl sok szárításra való kencét használsz túlságosan kiszáradhat a bőröd.
2013. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha még kéne más is akkor írj üzenetet és szívesen segítek.
2013. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tejet, tejterméket abszolút nem fogyasztani, fél év kell míg kimegy a szervezetből és csökkennek a pattik. Az alábbi gyógyszertári cuccok nem drágák, de hatásosak:

1) Lassari paszta 400 Ft-ért keverik ki.

2)Valamint 3%-os szalicilsavas kenőcs. Receptje: 30 gramm vazelin + 1 gramm szalicilsav. 350 Ft.

3) Aknesol-t is elkészítik, ha kell. Receptje:9 gramm Methenaminum, 0,45 gramm Tintura benzoes, 60 ml alkoholos oldat, 1 gramm szalicilsav. 900 Ft.

4) Szaliciles alkohol (Spir.salic), vény nélkül 400 Ft körül van, vényre olcsóbb, fele annyi.

5) DM Balea Totes Meer (Holt tengeri) maszk 250 Ft. (6 alkalomra is elég, nagyon hat)

6) DM Balea Reinigung Maszk (cink-oxidos) maszk 250 Ft (6 alkalomra is elég)

7) DM Balea Holt tengeri fürdősó 1,5 kg 1000 Ft körül.

8) Paleolit étrend. Vannak cikkek a paleo étrend és akne kapcsolatáról.

2013. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha eltűntek utána tudom ajánlani, hogy a dm-ben vannak tipikusan olyan lötyik és krémek amik meggátolják a pattanásokat, miteszereket. Szerintem nézzetek szét, rá van írva, hogy mire való. Nekem nincsenek pattanásaim, amúgysem vagyok pattanásos típus, de nincs semmi a fejemen ezektől a pakolásoktól. Vagy menj el kozmetikába, ott lekezelik neked :)
2014. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a borgyogyasz irta fel az Avene TriAcneal-t azt mondta 2 honap hasznalat utan teljesen megszunteti a pattanasokat illetve 6 honap hasznalat utan megelozi a pattanasokat legalabb 2 evre.
2014. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!