Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hátam nagyon pattanásos,...

A hátam nagyon pattanásos, szedek rá gyógyszert, de mikor fog hatni?

Figyelt kérdés
A bőrgyógyász azt mondta lehet még szép,sima,hegek nélküli a hátam.HA valakinek többet mond a gyógyszer neve: Tenutan . Nagyon szeretném hogy minél hamarabb helyrejöjjön a hátam,de még csak 1hónapja szedem...tudom még csak 1hónapja,de nagyon zavar,és csúnya! 14/L.
2013. ápr. 15. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
2,5-3 hónap alatt rendbe kell jönnie. :) Szerintem. Nekem ennyi időbe telt. Igaz napoztam mellette. De jön a nyár ezerrel, szóval... :)
2013. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A napozást megtiltotta a bőrgyógyászom addig,ameddig szedem a gyógyszert. Annyira zavaró hogy már rövidujjút sem merek akárhova felvenni...:(
2013. ápr. 15. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom, én ugyanígy voltam legalább 2-3 éven keresztül. Nekem a radírozás és a napozás segített, én gyógyszert sosem szedtem rá. De tudom, abban a pár évben nem mertem felvenni se rövidujjút, se alacsonyabb hátú ruhát. Borzalmas volt. Kitartást, ha a doki ezt írta fel, biztos használ, csak legyél türelmes! :)
2013. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem, ha jót akarsz magadnak, hagyd abba a gyógyszert. ezek szteroid tartalmú készítmények, még akkor is, ha nincs ráírva, csak ilyen A-vitamin akármiként van feltüntetve. a szedése alatt és még utána is nem tudom hány hónapig 100% magzatkárosodást okoz. gondolom, h valószínűleg nem szeretnél mostanában gyereket, de a későbbiekre is kihathat. ha jól tudom, van erről felmérés. én is szedtem ilyesmi gyógyszert, szerencsére csak 1 dobozzal, de most, h kozmetikus tanuló vagyok, átkozom magam, hogy beszedtem... egyébként nyáriasodó időszakra nem szabad kiírni ezeket a gyógyszereket pont azért, mert még ha egyáltalán nem vagy leégős, akkor is teljesen biztos,h rögtön leégsz. és kiszárítja az összes nyálkahártyád, meg a szádat. ezek a készítmények egyébként hatásosak, de nincs az az eset szerintem, amiért megérné őket beszedni ennyi ultrabrutál mellékhatás mellett. az elméleti és a gyakorlati oktatóm is ezerrel az ilyenek ellen van. inkább találj egy jó kozmetikust. a kozmetikus szabályszerűen nem kezelhet hátat, de hátha találsz olyan hozzáértőt, aki jófej és megcsinálja neked. annyi idő alatt, mint amennyit az első válaszoló írt rendszeres kozm etikai kezelés mellett is rendbe jön a hátad úgy, h nem szívod meg hosszútávon.
2013. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is a bőrgyógyász által kapott gyógyszert használom. :)

Fél évig kell szednem, az első 1-1,5 hónapban valószínűleg sokkal sebesebb lesz a hátam, arcom, mint volt, de aztán szépen lehúzza (legalábbis a nővéremmel ez volt, ugyanazt kaptuk).

2013. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat...nagyon remélem rendesen helyre fog jönni a hátam. (:
2013. ápr. 17. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!