Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kunkorodik fel a hajam?

Nyarimikulas kérdése:

Miért kunkorodik fel a hajam?

Figyelt kérdés
Mindig amikor tusolok/furdok amikor szarad a hajam a barkom(a fulem elotti resz) mikor megszarad kunkorodik fel. Probaltam mar hajszaritoval szaritani,magatol,kifesulve,borzosan...de semmi (fiu vagyok)
2013. ápr. 16. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A fülem melletti részen nekem is göndörödik a hajam és semmit nem tudok vele csinálni. Képzeld el, szinte egyenes a hajam, elvétve van benne 1-1 laza nagy hullám, de a fülemnél gyűrűs göndör a hajam.. :S
2013. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de ugyanez a problémám. Szinte apró göndör ott a hajam, a többi meg szögegyenes. Anyukámnak van ilyen lyukacsos fodrászfésüje, azzal ha meszárítom, akkor nagyjából kihúzza.
2013. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!