Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon göndör férfi haj...

Alfamate89 kérdése:

Nagyon göndör férfi haj elleni módszer? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
23/F vagyok és már több mint 1,5 éve növesztem a hajamat. Mint út közben kiderült nagyon göndör. Itt 1 kép ami hasonlít. Nekem már hosszabb, több mint vállig érő, de úgy becsavarodik magától, mint neki elöl. Szeretném valahogy kiegyenesíteni ha nem is teljesen. Vasalás szóba sem jöhet.

2013. ápr. 16. 19:01
 1/10 A kérdező kommentje:

Csak a linket felejtettem le :D

[link]

2013. ápr. 16. 19:03
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Jaj, ne már.. tökjó ha göndör vagy:)
2013. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De én hátközépig szeretném növeszteni. Ott már nem biztos, hogy jó :D Hihetetlen amúgy, beáll mint a rugó.
2013. ápr. 16. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit sem vele, iszonyatosan szeretem a hosszú, göndör hajú férfiakat :)
2013. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meggyőző komment :D Amúgy most kipróbáltam 1 balzsamot és határozottan jobb lett. Nem olyan kemény, kicsit lágyabb lett és nem is göndörödik annyira, de azért göndörödik. :D Lehet így már jó is lesz.
2013. ápr. 17. 16:27
 6/10 anonim ***** válasza:
egy szó....Slash :D (bár a linket nem tudtam megnyitni)
2013. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagy példakép :) De nekem nem úgy göndörödik. Olyan összevissza, meg irányt vált.
2013. ápr. 18. 09:19
 8/10 anonim ***** válasza:
ha megnő hátközépig, akkor kevésbé lesz göndör, meg lehúzza a súlya.
2013. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én is göndör hajú srác vagyok,2 éve növesztem a hajam,kb.30-40 cm-s.Nincs esélyed kiegyenesíteni a hajadat :D Fogjad össze és akkor kicsit kiegyenesedik,de a végei göndörek maradnak

Ui.:Ha hátközépig akarod hogy megnőjön akkor sokat kell vele várnod és gyakran vissza kell vágatnod a végeiből ;)

2013. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard kiegyenesíteni. A csajok imádják, nekem is hosszú, derékig érő göndör hajam van fiúként. Sőt, ha rám hallgatsz, még növeszd, a lányok bolondulni fognak érted.
2017. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!