Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vivamax ózonos arctisztító...

Vivamax ózonos arctisztító készülékhez használtok valamilyen krémet?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy bizonyos arctisztító készülékek alá valamilyen krémet kell kenni. Ha ez a készülék is ilyen, akkor milyen krémet használhatok hozzá? A leírásban nem találtam semmit erre vonatkozóan, sem tiltást, sem engedélyezést.

Egyébként jó lenne, segít is, de egyszerűen nem bírom ezt az érzést az arcomon, amit használat közben tapasztalok. Olyan, mintha egy picit rázna, mintha egy elektródát húzkodnék az arcomon. Nagyon kellemetlen. Ez normális?

Köszi a válaszokat.


2013. ápr. 17. 17:57
 1/1 anonim válasza:

Kedves kérdező,

nekem is van ilyen készülékem, és a tájékoztatóban az áll, hogy a megtisztított, gőzölt, száraz bőrfelületen használható, és használat után lehet krémmel (pl. aloe verával) ápolni a bőrt. Az érzés az arcomon számomra is meghökkentő volt, de azt hiszem, ez normális.

2013. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!