Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ne csináltassak ombre festést,...

Ne csináltassak ombre festést, ha nem vagyok "menő"?

Figyelt kérdés
Tetszik ez a festés. Nem vagyok "menő" a suliban és a ruháim sem a mai darabok... Akkor inkább ne festessem a hajam? Vagy nem lenne rossz? Egy osztálytársamnak van ombre haja, ő "menő" (magyarul gazdag) és jól is áll neki. Én nem akarok "közéjük tartozni", elvagyok a saját klikkemben, csak egyszerűen tetszik.

2013. ápr. 20. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Elég erős problémáid lehetnek, ha számodra a gazdagság számít menőségnek, főleg egy iskolában.
2013. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
te hol élsz? az a menő (legalábbis egy középiskolában), aki megtudja venni a legújabb göncöket, vagyis gazdag. amúgy meg nem ez volt a kérdés...
2013. ápr. 20. 14:09
 3/14 anonim válasza:
Szerintem ez nem "menőség" kérdése. Nekem is ombre hajam van és nagyon tetszik. Nagyon különleges és göndören és egyenesen is nagyon jól mutat:) Szerintem vágj bele!
2013. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Első vagyok. Én személy szerint attól érzem magam menőnek, hogy jó tanuló vagyok, elég jók az eredményeim, kimagaslóan teljesítek az átlaghoz képest. Ez menő. Az, hogy valaki gazdag (pontosabban a te esetedben ez a valaki még csak nem is gazdag, hanem a szülei azok) nem jelenti azt, hogy menő is. Kicsit gondold át ezt az égeszet.
2013. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
utolsó. Elmondom neked, hogy a tinik többsége szarik arra, ha valaki jó tanuló, nekik csak a külsőségek számítanak. Az a menő, ha valakinek iphone-ja van, guess kategóriás cuccai vannak, fűvel-fával kúrogat, minden hétvégén seggrészegre issza magát. Van aki kinövi, van, aki nem... Kérdező: ha neked tetszik, akkor miért ne csináltathatnád meg?
2013. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Jólvan, hatos, nyugodj le. Megértem, hogy te se tanultál túl sokat az iskolában és nem vitted semmire az életben, de azért vannak még értelmes emberek, hidd el.
2013. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

2 éve végeztem középsuliban, akkor még nem az volt a "menő" ha valakinek a szülei sz@rták a pénzt, de mondjuk én olyan gimiben is tanultam, ahol inkább az eredmények számítottak.

Egyébként meg nem látom az összefüggést a "menőség" és a haj színe, formája, stílusa között. Talán nem kéne a kettő között párhuzamot vonni és ennyire adni mások véleményére... ha tetszik, akkor csináld. Én is mindig így tettem és sosem volt problémám vele.

2013. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
A kérdező gondolom arra értette, hogy a többi gyerek között az a menő, akinek telik apuci pénzéből a legújabb drága cuccokra meg hülyeségekre. Ez akkor is így volt, amikor én jártam suliba, és saját magadon kívül tényleg mindenki leszarja, milyen tanuló vagy. Látszik kedves 66%-os válaszoló, hogy a fene nagy intellektusoddal odáig vitted, hogy ismeretlen embereket iskolázol le egy netes fórumon, gratulálok, tényleg te vagy a fény az éjszakában. :)
2013. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ez egy internetes fórum, meg ismeretlen, meg kutyafüle, semmit sem változtat az igazságon. :)
2013. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi annak a kb 2 válaszolónak a 9-ből, aki normális választ (is) írt :)

A többinek: ne itt veszekedjetek lécci! (habár én sem értek egyet az elsővel...)

2013. ápr. 21. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!