Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kikopott a homlokom felett a...

Kikopott a homlokom felett a hajam és hullik is, mit tegyek?

Figyelt kérdés

13/L

A homlokom felett főleg jobb és bal oldalt kikopott és egyre kopik nagyon zavaró, így még a homlokom is nagyobbnak látszik. Hajmosásnál és fésüléskor is egy csomó hajam kijön, de egyébként így is kétszer dúsabb és több a hajam mint másoknak, szóval inkább a kikopás miatt miket szedjek vagy miket használjak ami nem drága ? (inkább ne sampont írjatok mert zsíros a hajam és zsírosodás elleni sampont szeretek használni.) Egyébként már kiskorom óta van ez, nem hirtelen kezdett el.



2013. ápr. 20. 20:06
 1/2 anonim válasza:

Én erre csak azt tudom javasolni hogy a kihullott részre tegyél egy kis ricinus olajat. Mivel írtad hogy zsíros a hajad máshová nem ajánlanám...

Patikában be tudod szerezni kb 150 és 200 ft körül van.


felmelegíted az olajat a mikróban és a kopott részre teszed. ha van fürdősapid akkor azt tedd rá és hagyd hatni az olajat min 1 óráig de benne is aludhatsz :)

remélem segítettem :)

2013. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi már olvastam róla, de már ma veszek is!! :)
2013. ápr. 25. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!