Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik testápoló tartalmaz...

Melyik testápoló tartalmaz kevés mesterséges/káros anyagot?

Figyelt kérdés
Sok testápoló tartalmaz parabéneket vagy olyan anyagokat, amik nem tesznek jót a bőrnek. Olyat szeretnék venni, amiben nincsenek ilyenek.
2013. ápr. 24. 18:21
 1/3 anonim válasza:
Rengeteg természetes kozmetikum van. Én az elérhetőbb árú Alverdét (dm) és Alterrát (Rossmann) használom. Mindkét márkának van testápolója is, kísérletezd ki, hogy neked melyik tetszik! Nekem az Alterrás parfümmentes jött be (Intensiv-Körpermilch parfümfrei), igaz, kicsit "natúr" szaga van, de még az én érzékeny bőrömet is meg tudja nyugtatni, és napozás, napégés után is jó.
2013. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, ki fogom próbálni :) nem baj az ha natúr szaga van, a lényeg h ne ártson a bőrnek
2013. ápr. 24. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:

én most épp dr. organicot használok, egy baja van, hogy igen drága...


ami még szuper natúr az a kókuszvaj (bionom!!!) az nem is drága, kb a végtelenségig kitart, csak az ugye egy zsír, ami nedvességet nem igen visz be.

2013. ápr. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!