Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsböröm nincs de stirám...

Narancsböröm nincs de stirám viszont van a gyors megnyulás miatt gondolom mert egyébként vékony vagyok. Mit csináljak hogy ne látszodjon?

Figyelt kérdés
Mit tudok csinálni hogy legalább halványuljon ne látszodjon anniyra?Hallotam hogy barna börön kevésbé látszik meg akkor a szoli jo rá?vagy ti mit ajánlotok?
2008. jún. 15. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a hirtelen növéstől 14 éves korom óta ilyen a bőröm. Segíteni sajnos nem nagyon lehet rajta, idővel halványodik, de teljesen nem fog eltűnni. Bár vannak rá krémek is, ezek se érnek semmit, csak pénzkidobás. Az a tapasztalatom, hogy barna bőrön tényleg kevésbé látszanak, de olyat is hallottam már, hogy valakinek a csíkok nem barnulnak, csak az ép bőr, és ettől még jobban látszanak. Azért egy próbát megér.
2008. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A páromon is vannak és hiába szép barna akkor is látszik.Sajnos nem lehet vele csinálni semmit.

2008. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] nekem ez a krém segített halványítani, és igen egy kicsit a barnulás is segít legalábbis nekem
2008. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sok van.Anya mindig azt mondja,hogy kenjem be minden este testápolóval,hát nekem essig semmi külömbség.....de neked hátha beválik,rosszat biztos nem tesz.
2008. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!