Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami gyors hajnövesztő...

Van valami gyors hajnövesztő szer?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam fodrásznál és nagyon rövidre vágta a hajamat...kivasalva még nem is vészes de nekem hullámos és ha megmosom akkor ilyen nagymamás lesz.Szeretem hullámosan hordani de most szörnyen néz ki és nem akarom folyton kivasalni addig amíg megnő. szóval valami olyan kéne ami gyorsan hat és ha lehet akkor írjátok le,hogy hol lehet kapni és kb mennyiért ...nagyon megköszönném:)

2013. ápr. 24. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
a hagymás hajpakolást nagyon sokan dicsérik,a kávés/diófaleveles öblítés valamennyit segített nekem,egyik ismerősöm szokott koffein tartalmú sampont venni ami elvileg a hajhullás ellen van,de a növekedést is gyorsította neki
2013. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs hajnövesztő szer, ez a genetikán múlik.
2013. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a DM-es Das Gesunde Plus Haar Vital kapszula, a samponba csepegtetett rozmaringilló és minden nap eszem kölest.
2013. ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!