Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed a Das Gesunde...

Mi a véleményed a Das Gesunde Plus Haar Vital Komplexról?

Figyelt kérdés

Bevált? Tapasztalat?

Leginkább a hajra való hatása érdekel.



2013. ápr. 25. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
én használtam, és rendbe rakta a hajamat! Legalábbis a hajhullásom abbamaradt, nálam jelenleg ez a lényeg.
2013. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sajnos a hajamon nem látszik nagy változás, viszont a körmöm nagyon szépen helyrejött és megerősödött. Mondjuk azt hozzáteszem, hogy a hajam nem hullott, csak növesztés céljából vettem, nem nőtt többet vagy gyorsabban. De a körmöm gyönyörű lett. kb. fél éve szedem.
2013. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem bevált, most is szedem, már másodszor. A hajam erősebb és egészségesebb tőle, ezáltal kicsit gyorsabban is tud nőni. Ráadásul a körmömre és a bőrömre is jó hatással van. Mióta szedem, sokkal szebb a bőröm, nem olyan pattanásos, és a körmöm is erősebb. Szerintem egy próbát megér!
2013. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
a bőröm és a körmöm mindenképpen sokat javult tőle
2013. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kb. mennyi idő után van hatása?
2013. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1 hónapja szedem. A körmöm 1,5-2 hét után erősebb lett, nem törik le rétegekben. A bőrömmel nincs probléma, szóval arról nem tudok nyilatkozni. A hajam 3 centit nőtt ez idő alatt. Szóval örülök, hogy megvettem, mert leginkább a hajnövesztés volt a cél :) Tényleg tudom ajánlani mindenkinek, mert sokkal hatásosabb, mint a drágább társai.
2013. máj. 23. 09:47
 7/11 anonim válasza:
ettől hízni is lehet? mert az is rám férne
2013. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem hízok tőle, viszont B-vitaminoktól megnőhet az étvágyad. Emberfüggő :)
2013. máj. 27. 21:48
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Én többször is szedtem már, de nem híztam tőle sosem! Mondjuk nem is volt célom hízni, ezért tudatosan figyeltem, hogy miből mennyit és mikor eszek, hogy tartsam a súlyom.


Szóval mondhat bárki bármit arról, hogy a B vitamintól nagyobb lesz az étvágy, ha valaki nem akar, nem eszik többet, ha akar, akkor meg igen. Szóval ez abszolút tudatos dolog. :)

2013. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én évekig szedtem,és ha valami miatt nem tudtam bevenni pár napig, akkor kijöttek a pattik..

Amúgy most kipróbáltam a helia d kapszuláját, volt féláras kuponom, és nekem most ez úgy fest jobb mint a kérdésben szereplő.

Persze még csak fél hónapja szedem....

De a körömre tényleg jó a dm saját márkása.

Külön rákérdeztem az egyik közösségi oldalon, és azt mondták nem kell tartani a dm-es kapszulánál szünetet.

Lányok mindent bele, szedhetitek míg akarjátok! :)

2013. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!