Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne tartóssan...

Hogyan lehetne tartóssan göndör/hullámos hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném kipróbálni, mivel a hajam mindig nyílegyenes. Otthoni dauert próbáltuk, sokkal több ideig hagytuk rajta mint amennyit irt és még akkor sem pöndörödött vissza a hajam... Szalagavatóra fodrásszal készítettem alkalmi frizurát, becsavarta a legvékonyabb hajcsavaróval, bura alatt száradtam és mondtam neki, hopgy hamar kirúgja igy jól befújta lakkal és akkor megmaradt. Otthoni hajsütővassal is hipphopp kiegyenesedik (még hajlakkal is), ha befonom éjjelre akkor is 2 óra múlva már nyílegyenes...

Mit lehetne? Tartós dauer fodrásznál? Mennyi ideig bírná azzal? Hisz otthon nem volt jó.. Mennyire tenné tönkre a hajam? És végezetül mennyibe kerülne?


2008. jún. 15. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem összesen 5ször volt dauerolva a hajam de leálltam velem mert meghalt az egész :( Ha sötét színű a hajad nyugodtan csinálhatod, de ha szőke vagy világosbarna vagy semmiképpen ne csináltasd meg mert letörik a felére és leégeti a hajad. Semmiképpen ne otthon csináld hanem fodrásznál, és ne olyan fodrásznál ami pl a panelházak alján van és öregasszonyok járnak be, hanem szánd rá a pénzt egy nívósabb fodrászatnak. Az ára kb 7000 ft egy nívósabb fodrásznál, egy kisvárosi pancser megcsinálja 4000-ért is de elég súlyos következményekkel jár....

A hatása kb 6 hónap. Egyetlen hátulütője van hogy ahogy nő lefele a hajad nagyon csúnya hogy szögegyenes a fejeden alatta meg göndör. Ezért kell megcsináltatni újra meg újra!

Sok szerencsét!

2008. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sötétbarna hajam van, nálam a tartós dauer kb. 6 hónapig tartott, bár az utolsó hónap már nagyon borzasztó volt. Tavaly áprilisban csináltattam, de mégis annyira tönkretette a hajamat, hogy talán most kezd megint "egészséges" lenni.

Ha tényleg ezt akarod, akkor igaza van az előttem szólónak: inkább szándd rá a pénzt!

2008. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szentendrei vagyok. Itt tud valaki ajánlani valami jó fodrászt? Vagy Bp-en?
2008. jún. 15. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy éve van dauerolva a hajam,kb 3 havonta megyek fodrászoz.Az enyémet nem tette tönkre egyáltalán,csak hogy ne rémülj meg teljesen:) Amúgy olyan középbarna a hajam színe,kicsit törik a vége,de szerintem ha nem dauerolnám akkor is törne.Sok sikert!
2008. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szőke vállig érő hajam van, tavaly bedaueroltattam, pont most egy éve. Most lett pont olyan amilyen haj tetszik.a töve nem olyan göndör,de különben meg tök szép hullámos.Nekem nem roncsolta egyáltalán úgyhogy nem kell félni, pedig nem a legdrágább szipi-szupi fodrásznál voltam
2008. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!