Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A férfiakat mennyire zavarja...

A férfiakat mennyire zavarja az, ha egy nő tele van cellulitisszal?

Figyelt kérdés
Mivel ez női "betegség mint a viszér stb.." ezért kérdezem. Mit gondolnak erről a férfiak? Mert végülis ez olyan mintha elhanyagolnám magam végülis tehetek róla minek zabáltam...
2008. jún. 15. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azt se tudják mi az.. Ha meg zavarja hát... én 50 kg vagyok a 170 centimhez tehát nem mondhatnám hogy a kövérség miatt van rajtam cellulitisz és mégis van egy kevés.. Ha zavarná a páromat azt mondanám, hogy akkor d....ja naomi campbellt. bár gyanítom, hogy neki is van..

Szerintem ne foglalkozz vele ....

2008. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ csak sajnos nekem elég sok helyen van:( Tudom akad a hírességeken is, de elszomorít amikor látok olyan nőt akin nincs. Olvastam a nana oldalán egy cikket, hogy még a nagymamáinknak nem volt, és ez az egészségtelen táplálkozásnak köszönhető. Szerintem volt nekik is, de még nem tudták mi ez nem beszéltek ilyenekről. Különben nem hinném, hogy egészségesek lettek volna és a pasik sem étkeznek úgy( nem vonatkozik mindenkire ) rájuk nem jellemző.
2008. jún. 15. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:

A cellulitisz oka a gyengébb kötőszövet, aminek nem minden esetben van köze a túlsúlyhoz. A pasik izmosabbak, mindenféle kötőszöveteik is erősebbek, ezért nincs nekik.

Ehhez jön még az egészségtelen táplálkozás, a mozgásszegény életmód, és kész is a narancsbőr.

Ha neked sok van, valószínűleg hajlamosabb vagy rá - az átlagosnál gyengébbek a kötőszöveteid. Ezt nem tudod befolyásolni, viszont szebbé teheted a combod sok tornával, mozgással, és egészséges ételekkel - zöldségek, gyümölcsök.

Szerintem esztétikailag zavaró lehet, de a pasiknál nem hiszem, hogy első körös kizáró ok. Ha nagyon zavar, legfeljebb ne hordj miniszoknyát, az ágyban meg egy pasi sem ezt nézi: hidd el, tapasztalat! :)

Ja és lebarnult testen kevésbé feltűnő, úgyhogy irány a strand! :)

2008. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, majd következő életemben talán pasi leszek remélem. Pont ezért vagyok hófehér, mert csak közelről látszik. Amikor lebarnultam világítottak a fehér csíkjam sőt vmelyik rózsaszín lett:(
2008. jún. 17. 11:30
 5/5 anonim válasza:
A cellulitisz nem ugyanaz mint a stria. A striák lehetnek csíkosak, vagy a bőr többi részétől eltéhet a színük. A cellulitisz csak "göcsörtös" látszatú bőr, amit egy mélyebb bőrrétegben elhelyezkedő zsírcsomók okoznak. Én is azt hiszem hogy a nőket jobban zavarjamint a férfiakat, bár azért örül egy férfi ha a Nő ápolt és törődik magával.
2008. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!