Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vághatnám le tatám...

Hogyan vághatnám le tatám arcszőrzetét, ha nagyon idős, le van fogyva, ráncos, nyúlik és hihetetlenül könnyen felsérthető a bőre? Őt nagyon zavarja hogy - ahogy Ő mondja - "igénytelenül" néz ki.

Figyelt kérdés
/ Az a baj, hogy ollóval sem nagyon állhatok neki, mert nem tud sokáig sem ülni sem állni, mert mindig kába... A hajvágásra is - ami ollóval történik - van kb 4-5 percem mindig - de az arcszőrvágás még annál is bonyolultabb és hosszadalmasabb lenne - az eredményességéről nem is beszélve... /
2009. szept. 26. 20:18
 1/3 A kérdező kommentje:

Eddig ha jobban volt kicsit, Ő állt neki borotválkozni, de egyre sűrűbben összevissza vágja magát, mert vékony a bőre már nagyon... :( Segítsen akinek van ilyen tapasztalata, hogyan oldottátok meg?... :(

A szőrzete erős a bőre meg hajszál vékony és gyenge...

Még a elektromos hajvágógéppel is megvágtam a nyakánál véletlen... :(

2009. szept. 26. 20:27
 2/3 anonim ***** válasza:
hát. feszítsd ki a bőrét azon a területen a 2 ujjaddal, ahol végighuzod a borotvát.finoma, óvatosan, borotvagéllel, jo minőségű borotvával. jobb ötletem nincs:S
2009. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem elektromos borotvával próbáld. azzal nemnagyon szokták felsérteni magukat
2009. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!