Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szárazság. Szaraz a hajam, a...

Szárazság. Szaraz a hajam, a bőröm, és még az idő is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden reggel-este testápolózom a karomat, kezemet, lábamat, de nem segít. Kb. 1 óra, és ugyanolyan száraz lesz. Valami testápoló, aminek emberi ára van és használna nekem? A hajam göndör, dús, és száraz. Heti 1 hajmosás elég, mert nem zsírosodik. Akkor balzsamozni szoktam alaposan, nem működik. Balzsam vagy pakolás? Milyen márka? Ár? Honnan tudom beszerezni? Hallottam tojásos pakolásról. Beválik? Hogyan kell elkészíteni és használni? Bocsi, hogy ilyen hosszú lett. Az ötleteket köszönöm! :)

2013. ápr. 28. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Ugyanez volt a bajom nekem is!

Én nem testápolózok, hanem patikában lehet kapni bőrszárazság elleni krémet! Fehér tégelyben van, ott keverik neked! Glicerines a krém, zsíros hatású amikor az ujjaid között morzsolgatod de a valóban száraz bőrt nem zsírosítja el!

Nekem a fejbőröm is hámlott (nem korpásodott!) a szárazsága miatt. Azt csináltam, hogy bemasszíroztam ebből a krémből a fejbőrömbe is és hagytam hatni. Ezt kb. hetente megismétlem!

Nekem bevált és a krém sem drága!

Remélem segítettem!

23/L

2013. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, segítettél :)
2013. ápr. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!