Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kakaóvaj barnulásra?

Kakaóvaj barnulásra?

Figyelt kérdés

Barnulásra tényleg jó ?

Hol lehet venni ?

Kb. mennyibe kerül ?

Hogy kell használni ?



2013. ápr. 28. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Még hányszor fogod megkérdezi? A héten harmadszor mondom el, hogy a BARNULÁSNAK NINCS SEMMI KÖZE A KAKAÓVAJHOZ. Olyan nehéz ezt felfogni? El nem tudom képzelni mekkora értelmi szint kell ahhoz, hogy valaki ezt megértse...

Egyébként meg vehetsz gyógyszertárban, én 100 grammot vettem pár száz forintért, szilárd, darabos, kéz melegen kicsit olvad. De nem leszel barnább tőle, tök mind1 hányszor írod még ki ezt a kérdést.

2013. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez egy baromság, mármint az első válasz.

már hogyne lenne köze hozzá?

kakaóvajjal szebben, gyorsabban lehet barnulni, ez nem tévhit, millió meg egy cikk van erről akár a neten is, de orvost is nyugodtan meg lehet kérdezni.

és önmagában SPF 6-8 fényvédővel rendelkezik, tehát inkább ez, mint a károsanyagokkal és mérgekkel tele lévő naptejek!!!

2013. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bioboltban 1000 ft körül van
2013. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat :)
2013. jún. 9. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!