Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az én hajamat be lehet festeni...

Yumi Zakuro kérdése:

Az én hajamat be lehet festeni ugyanilyen színűre, anélkül, hogy ki kéne szívatni? (képek lent)

Figyelt kérdés

Ilyenre szeretném: [link]


Ilyen színű most a hajam (egy nagyon picit világosabb, de ez direkt ilyen "elkristályosított"): [link]



2013. ápr. 29. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
hűű.. hát szerintem befogná.. csak lehet hogy foltos lesz :/
2013. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sötét a hajad, ha erre festenéd akkor csak adna neki egy vöröses fényt. Mivel a festék nem világosít. Bár ha te vagy a képen akkor ez jobban is állna, mint az élénk.
2013. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Áá ez egy ilyen agyon szerkesztett kép, a bőrömnek egész más árnyalata van (sokkal világosabb ._.), csak ez volt az egyetlen olyan kép, ami valamennyire visszaadja a hajam színét. ^^" Azért köszönöm a válaszokat, valószínűleg megkérdezek még egy szakembert is, de szerintem, ha jóra akarom tényleg ki kell szívatni. :) :|
2013. ápr. 29. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:

én nekem kicsit világosabb volt a hajam (nem sokkal) de mégis befogta a vörös hajfesték. mondjuk én másabb színűre festettem anno:) (ilyenre: [link] )

szóval egy próbát szerintem megérne.:)

2013. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy tincsen ki kell próbálni:) *előző válaszoló
2013. ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!