Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régen festett fekete hajat...

Régen festett fekete hajat mennyire fogná be a lila hajfesték?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is festett fekete hajam van. Egyszer kiprobáltam rá a padlizsánt. Inkább csak árnyalata lett lilásabb, de még akkor is feketének mondtam:) Mikor festetted utoljára?:)
2013. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A feketének csak egy lilás árnyalatot ad. Fényben látható lesz, de amúgy nem igazán.
2013. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az jó,pont ilyet akarok :D hogy most h ilyen napsütés van,látszódjon a fényben a lila... amúgy olyan másfél-2 hónapja?
2013. máj. 1. 15:52
 4/7 A kérdező kommentje:
lenövésnél nem lesz világosabb?
2013. máj. 1. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak a lenövést fogja inkább befogni,meg ahol kopottabb a szín ott ad egy kis árnyalatot de ez sem biztos.

Pont most próbáltuk sógornőmmel az ő fekete haján,töve az rikított a lilától,többi fekete maradt,napfényben kopott részben lilás fény de nem is látszik.

2013. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az eredmény hasonló lett nekem is. :D
2013. máj. 20. 16:04
 7/7 A kérdező kommentje:
De nekem bejön. :)
2013. máj. 20. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!