Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhosszabbításra tényleg...

Hajhosszabbításra tényleg működik a ricnusolaj? Mert lassan kéthónapja használom, hetente és egész éjjel fennthagyom, elő is melegítem, de alig látok változást. :/ eleve gagyin nő a hajam.

Figyelt kérdés

#ricinusolaj #hajpakolás #hajhosszabodás
2013. máj. 1. 21:53
 1/6 anonim válasza:
54%
tesóm fodrász, ő azt vallja, hogy működik, de nekem sem használt nagyon
2013. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Ez hashajtó olaj, az ég világon semmi hatása nincs a hajra. A fejbőrre kenve gyakran hajhullást okoz, nem is szabadna oda használni. Főleg nem egész éjjelre, attól max lassabban fog nőni.
2013. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én használtam pár alkalommal, de nem láttam semmi javulást, csak hullott tőle a hajam! És azoknak az ismerőseimnek, akik szintén használják, elég fakó, fénytelen lett a hajuk, és én mivel szeretem, hogy van a hajamnak egy egészséges fénye, inkább abbahagytam a használatát, és azóta inkább türelmesen várom, hogy magától nőjön...

17L

2013. máj. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én két alkalommal kentem a hajamra és a hajtövemre is, hagytam 3 órát állni, majd lemostam. Olivíolajjal volt higítva. Pár hét után kétszeresére dúsult a hajam és rengeteget nőtt.
2013. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasgasd! Ennyi vélemény szerintem meggyőző.

De tény, hogy mindenki haja másképp reagál.


Én is használom, könnyeben ki tudom fésülni, sokkal puhább a hajam. Méregetni nem szoktam, de idővel úgyis meglátom, mert nekem is lassacskán szokott nőni.

2013. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem ez lesz 3. hét, hogy használom. Nem tudom nőtt-e, de ha nem is lesz gyorsabb a növés, akkor is fogom használni. A hajam sokkal fényesebb, kevésbé zsírosabb lesz. Ugye mindig szerdán és vasárnap mosok hajat, de most simán elég a csütörtök vasárnap is, ami nekem hatalmas javulásnak számít, mert szerdán nagyon ramaty állapotban van. Sokkal dúsabb, és puhább, plusz fényesebb is tőle a hajam. Ne hagyd fenn egész éjjelre, én 2-3 órára hagyom fenn csak, és nekem nagyon könnyen ki is jön, pedig most is tök sokat raktam rá. :)
2013. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!