Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azok a hajfestékek amik...

Azok a hajfestékek amik egyessel végzôdnek (pl 8,1 vagy 7. q vag 271 ) azok szürkés arnyalazuak? Azaz nincs bennük vöröses arnyalat?

Figyelt kérdés
Most a hajam narancssàrgàs sötétszôke, es szürkés azaz vörös àrnyalat nélküli hajat szeretnék..most festve vagyok de szinezni szeretném ezentúl..es néztem szinezôt paletta color shampont, es a 271 eset..es annak az àrnyalata ugye nem vöröses? Es elég vilàgos? Nem ismerem az ilyen jelöléselet..:(...a 271 minek felel meg a màsik jelôlésben (pl.7es vagy 8.qes stbb.) Elôre is köszi:)

#haj #szín #hajfesték #szürke #szőke #vörös #Palette #hajszìnkrém #hamvasszöke
2013. máj. 3. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem azt a színezőt, amit írtál, de 271-es számút egyáltalán nem láttam, csak 217-eset, ami meg mahagóni. Színezőkben, főleg dobozosban (drogériás) még nem láttam hamvas árnyalatot, inkább a festékek között keresgélj, vagy menj be egy fodrászkellékes üzletbe, hátha találnak neked színezőben is! Amúgy igen, az 1-es végződésű festékek a hamvas (szürkés, vörös nélküli) árnyalatok. Az első szám pedig mindig a színmélységet jelöli. Általában ahogy növekszik a szám, annál világosabb a szín. Egyébként milyen színmélységet szeretnél elérni, azon kívül, hogy ne legyen vörös árnyalata? Maradnál a sötétszőkénél vagy barnát szeretnél?
2013. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

körülbelül egy 8ast vagy 7est szeretnék :) és köszönöm.

Amugy ez a szín amit mondtam ( csak rosszul emlékeztem és lusta voltam még egyszer megnézni..bocsi.. :(

[link]

2013. máj. 3. 20:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt találtam még ami sötétszőke és 1essel végződik (8.1) de nem valami biztató a dobozon a szín.. :D [link]
2013. máj. 3. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A Palettenek nem teljesen szabvány szerinti számozása van, ezért sem ajánlom, meg azért sem mert vacak minőség. De az biztos hogy az elsődleges árnyalata a gyöngy és a másodlagos a hamvas. Szóval a 8.1-es Garnier mondjuk mindenképp egy hamvasabb, szürkésebb szín. A kép meg rossz. De inkább fodrászkellékesben vegyél valami rendes festéket, ne ezeket.
2013. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2013. máj. 3. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!