Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajból nehéz lenne...

Sötétbarna hajból nehéz lenne hófehéret csinálni? hányszor kell leszívatni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
úgy tudom a hossztól is függ
2013. máj. 3. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

a hófehérről mondj le mert olyan soha nem lesz. túl sötét a hajad ahhoz. leszívhatod 100x is, csak azt éred el, hogy tönkremenjen a hajad. és ezt úgy mondom, hogy én feketéből lettem otthon sk szőke(nem ultra világos, hanem inkább homok szőke).


így csináltam:

1. alkalom: szőkítőpor 12%oxival palette mézbarna festék(amúgy is vörösesre szívta le és nem volt egyenletes a szín, mert szőkítés után közvetlenül rákentem egy sötétszőkét). a lényeg , hogy egy világosabb barnával kend be

2. alkalom: sima hamvas sötétszőkét kentem a hajamra

3. alkalom: szőkítőpor és 6%-os oxi a festéket pedig kevertem hamvas világos szőke és középszőke. abból lett ilyen homokszőke szerű.


kb 4-5 ezerbe került(kallost használtam többnyire) és 4 hónapba. hozzáteszem rövid hajam van, szóval neked 3x ennyibe fog kerülni.

2013. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam fehéret, hogy 12% oxi + szőkítőporral leszívattam a hajam, ebből lett vörösesfoltos ronda haj, ezután gyöngyszőke Kallos festék + kivilágosító festéket kevertem 12% oxival, ezt felkenve egy majdnem fehér szín lett. Persze jó ha tudod hogy ez szerintem a legerősebb szőkítő eljárás, egy gyengébb, szárazabb haj ettől tőből le is törne.
2013. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy tiszta fehér hajszín eléréséhez a festések után még fehér hajszínezőt is fel kell kenni. Pl Directions, vagy Manic Panic márkákból van ilyen.
2013. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell hófehér, válassz valamilyen természetesebb szinü szőkét.
2013. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!