Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon unom hajam formáját...

Nagyon unom hajam formáját stílusát túl kislányos. Milyen hajstílust tudnátok nekem ajánlani? Képet lent!

Figyelt kérdés
Ha középen választom el lelapul ha oldalt nagyon zavar mert előre esik folyton piszkálom :S alapból szerintem kerek arcom van és nem tudom hogy oldal hosszabb frufru jó lenne e ti mit tanácsoltok? [link]
2013. máj. 3. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem szép a hajad:))
2013. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) de nagyon szeretném változtatni csak nem tudom milyenre mindig ilyesmi hajam volt :/
2013. máj. 3. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem gyönyörű a hajad :) nekem is ilyen formája van és én mindig eltűzöm egy hullámcsattal. Bocsi hogy megkérdezem de neked ez a természetes hajszíned? csak mert nagyon szép :) egyébként egy időben én is be akartam vállalni az oldalfrufrut de nem állt volna jól nekem. szerintem neked jó így a hajad. :)
2013. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha mindig is ilyen volt itt az ideje egy drasztikus változásnak:)

Kívűl-belül megújít egy új frizura.


[link]


Ez a szín jól is állna.


[link]


[link]

2013. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen sose volt még festve :) nem is nagyon szeretném mert nővérem mindig festi és azt mondja csak baj van vele igazából szeretném alapból hosszúra megtartani mert egyszer nagyon levágattam és nagyon bántam mert alapból se vagyok valami lányos rövid hajjal meg az önbizalmam a béka feneke alatt volt :/ köszönöm a válaszokat :) igazából a frufrun gondolkoztam oldal vagy milyen hosszúságú [link] valami ilyesmi mit gondoltok?:)
2013. máj. 3. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez tuti jól állna :)
2013. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jó szelena haja, amit linkeltél, igazából nem változtatnál vele sokat magadon.
2013. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. máj. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!