Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítőpor vagy Hajfesték,...

Szőkítőpor vagy Hajfesték, szőke hajas kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, barna, vékony szálú hajam van eredetileg, most szőkére van festve wellával, világosabb szőke melírt szeretnék bele. A szőkítőport válasszam, vagy egy világosabb árnyalatú szőke dobozos hajfestéket? A szőkítőpor hazavágná a vékonyszálú hajam, meg nagyon színtelen, kopott szőkét hozna ki?

2013. máj. 3. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ha fodrászhoz mész el, ő olyan színt csinál neked, amilyet akarsz :) Nekem leszivatta, majd festette, így lett az a szín amit szerettem volna (mézszőke féleség) :)

És ha nem hagyjátok rajta túl sokáig, meg utána rendesen ápolod(balzsam, hajpakolás, hajolaj...) akkor nem lesz gond.

2013. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szőkitőporral szokatk melirt csinálni, de azt nagyon nehéz. csak egyet akarsz? vagy többet? mert ha többet, akkor arányosan kell melirozni, nem össze-vissza, az egyik csik nem lehet vastagabb, a másik kesekenyebb. a fodrászok ehhez valamilyen speciális sapkát huznak a fejedre... egymagad nehéz lenne megcsinálnod.
2013. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem egyedül akarom, fodrásszal akarom megcsináltatni. Ő felajánlotta a szőkítőport. Viszont nyilván enyém a döntés. Sokan írják hogy utána letörik a hajuk, nem beszélve arról hogy nyár van és így is ki fogja szívni a nap, meg vékony szálú hajam van alapból, és már egyszer festett.
2013. máj. 4. 13:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha valaki itt nekem azt mondja hogy egy szőkére festett hajon, festékkel lehet világosítani akkor a festéket választanám.
2013. máj. 4. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Festékkel nem lehet világosítani. A bolti doboz festékekben, amelyek világosítanak, szintén van szőkítő.
2013. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ennyi hülyeséget rég olvastam egy kérdés alatt :D szegény jó hogy nem tudja mit csináljon ha mindenféle marhasággal tömitek szegény fejét... először is jól teszed hogy a szőke festést fodrászra bizod és ilyen jó márkával festeted. ha világosabb melirt szeretnél akkor tényleg szőkitőporral kell csinálni. mivel festék festéket NEM világosit. bizz a fodrászodban. ha ő úgy találja hogy kibirja a hajad akkor nyugodtan csináltasd meg. a dobozos festékekről meg inkább meghagyom a véleményem. összességében én azt mondom hogy sztem legjobban akkor jársz ha a nyári napsütésre hagyod a világositást, igy természetes ombre leszel az úgyis most divat. és a pénzed is megmarad :) de ha nem birod ki akkor jelentkezz be a fodrászodhoz.
2013. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
...ja és a sapkás melir már kb. annyira elavult mint a facsavarós birka-dauer.
2013. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!