Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Hogyan növesztitek meg...

Fiúk! Hogyan növesztitek meg a hajatokat?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok és meg szeretném növeszteni a hajamat.

Azt valahogy vágni kell közben?

Úgyértem, hogy valahogy azért kinézzen a fejem, mert most olyan bubi szerű hajam van. A frufrut is megnövesztitek és azt is copfba fogjátok?

Én úgy szeretném, hogy nem lófarokba fognám, hanem feltűzném...vagy valahogy afféleképpen.

Pontos képet nem találtam róla, de valahogy így nézne ki.


[link]


Tudnátok valami tanácsot adni? :)



2013. máj. 10. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak úgy nő bele a vakvilágba, évek óta nem látott ollót, összekötök minden hajszálat amit csak lehetséges :D
2013. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a Zlatan gyereknek, szimplán le van növesztve a nyaka aljáig és egybe van szedve a haja(nem tépett ritkított)

Azért ilyen hosszú hajnál kell néha visszavágni, mert férfinél is meglátszik a töredezett kiálló haj akárcsak nőnél

Ezt a hajat sima konytba kell felgumizni, és így fog állni

2013. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

És a frufruval mit csináltok? Úgy értem, azt is megnövesztitek és hátrafogjátok? Mert az elég sokáig tart míg annyira megnő...

2013. máj. 10. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Neki meg van a fruru is növesztve. Na jah,azt húzós kivárni míg olyan lesz...
2013. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen! :)
2013. máj. 13. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!