Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy gyorsabban...

Mit csináljak, hogy gyorsabban kopjon ki a festék a hajamból?

Figyelt kérdés

Feketére festett derékig érő hajam van , nagyon szeretnék már megszabadulni ettől a színtől , de leszivatni nem akarom , sem olyat csinálni vele ami ártana. Természetesen szeretném ha kikopna. Már két hónapja nem festettem , de nem kopik annyira gyorsan mint ahogy szeretném.

Válaszaitokat előre is köszönöm !!!!:)



#fekete #hajfesték #haj. hajfestés
2013. máj. 11. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fog a fekete kikopni teljesen,inkább lenő.
2013. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom, de hogy ne legyen feltünö a lenövés szeretném ha jobban kopna:)
2013. máj. 11. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
nem fog kikopni.
2013. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Radírozd le a hajad,de ha nem akarod hogy eltörjön csak 1 csomagnyit használj fel,és ne csavard fel a fejed tetejére a hajad miközben csinálod mert visszatöröd a végét és nagyon csúnya lesz:/ :)
2013. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A feketétől kétféleképpen tudsz megszabadulni: leszivatod vagy megvárod, míg lenő... Nem fog kikopni semminek a hatásására.
2013. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rákocka válasza:
nyáron am is szokott világosodni az ember haja, de ha jó idő lesz akkor azt ajánlom hogy kamillával bekened kiülsz a napra és kiszívja nekem sikerült vagy sörrel is bekenheted nekem ezek segítettek 2 árnyalattal világosodott
2013. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a kèrdező leginkàbb az utolsò vàlaszolò àltal leìrt "praktikàkra" kìvàncsi. Hasonlò cipőben jàrok. Avon marokkòi argànolajas sampont hasznàlok, nekem novesztő hatàsa is van ès azt is megfigyeltem, ha felhabosìtàs utàn rajta hagyom nèhàny percig a hajamon a sampont sötèt vizet mosok ki a hajambòl. Talàn az is koptatja kicsit. Èn fèl èvente szoktam hajat festeni ès az biztos hogy nem lesz egyenletes :) talàn vàlassz 1-2 doboz barna festèket ès ha màr jòl kikoptattad a hajad fesd àt - hàtha befogja - :D aztàn majd ìrj lègyszi, hogy sikerült :) èn is most kezdtem "koptatni" a feketèmet hasonlò szòbeszèdi mòdszerekkel :)
2016. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!