Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az inhalálás eltűnteti a...

Az inhalálás eltűnteti a miteszereket?

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. mitől tüntetné el?
2013. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

De igen,jó a mitesszerekre!

Minden olyan bőrproblémára jó,ami gyulladással,váladékozással jár. Nem feltétlen inhalálni kell, a melegen van a hangsúly. Ha pl lepihensz egy kicsit és jó meleg vizes borogatást teszel rá,az is segít. A meleg és nedves környezet az,ami jó. Persze,először nem biztos,hogy tökéletes lesz,hisz annak a hibának idő kell,hogy elmúljon,de ha már kifakad,gyorsabban fog menni a dolog.

2013. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bár az igaz,hogy a borogatás (inkább dúc kötés) hátra,mellkasra előnyös,arcnál tényleg inhalálni jobb.
2013. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A miteszer nem gyulladt pattanás. Ha nincs kinyomkodva, a büdös életben nem tűnik el..
2013. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kamillás inhalálást csinálok 2.napja,előtte is csináltam,de rövidebb ideig,most hosszabbra tervezem!Az inhalálás,a meleg megpuhítja a bőrt,úgy könnyebb kinyomni a miteszert,bár nekem mindenhol nem jön ki,meg nem férek teljesen hozzá mindhez!a nyomogatás után jó vörös egy ideig az orrom,bár a miteszerek egy részét ki tudom nyoni,szebb is lesz az orrom,de másnap megint tele van!Tonik kéne rá,de sokan mégis mondják,hogy nem jó,most nem tudom mi az igazság.kozmetikusra most meg nincs pénzem
2013. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem azt írtam,hogy a mitesszer már egy gyulladt valami. Láthatod, felsorolás van ott..

Viszont sokszor begyulladnak és szép kis pattanások lesznek...

Egyébként ember függő, van akinek egy kis szappan is elég a szép bőr eléréséhez,van akinek ezer fajta szart kell felkenni és még akkor sem teljesen tuti.. tehát erre a kezelésre is változó módon reagálnak az emberek.

2013. máj. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!