Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj színezés mennyi idő után...

Miwako Chan kérdése:

Haj színezés mennyi idő után kopik?

Figyelt kérdés
Világos szőke természetes hajam van. Még soha nem volt se festve se színezve. Most sötétbarnára akarom átszínezni. Hennás hajszínezőre gondoltam. Mindenképp úgy, hogy azért visszakapjam az eredetit. Vagy egy paróka egyszerűbb? :D Illetve elég hosszú a hajam, majdnem derékig ér. Ezt egy színező képes lenne egyenletesen befogni?

2013. máj. 11. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem fog visszaváltozni ezt ne várd.

Szőke ledobja a barnát egy hajmosás után is,de ne úgy képzeld el hogy visszaszőkülsz,hanem foltosan.

Be is fogná azzal se lenne gond,de ha szőke akarsz lenni akkor ne fesd be barnára,ha meg barna akarsz lenni akkor utána meg csak leszivatással lehetsz újra szőke.

2013. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szőke hajnál nem tudom, hogy van. Nekem vörösre van színezve a sötétbarna hajam ,de ez egyáltalán nem kopik, semennyit, simán töve lesz és ennyi.
2013. máj. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A henna nem kopik ki teljesen, ugyanúgy lenövésed lesz, mint egy kémiai festéknél, csak nem roncsolja a hajat.
2013. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem hennával van vörösre színezve. :)
2013. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt írta: "Hennás hajszínezőre gondoltam". Tehát van benne henna.
2013. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!