Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinál a fodrász, amitől...

Mit csinál a fodrász, amitől puha lesz a hajam? Ha itthon mosom meg, utána szénakazal.

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdtem tejproteint is használni, meg vettem Glis Kur hajolajat, de még így se lesz olyan szép, sőt, elöl van egy tincsem, ami durván száraz és mindig fel is áll, kis pöndöri, és már babahajnak sem mondható, mert egész hosszú, ha kihúzom. Gondoltam, levágom, de pont legelöl van, így elég durván látványos lenne az eredmény...

Általában magától szárad a hajam, de vannak időszakok, amikor inkább beszárítom egyenesre, főként olyankor, ha a hajam eléri azt a hosszt, amiben már nem áll sehogy göndören.

Mit tehetnék, hogy szép fényes hajam legyen? A színe is mintha fakóbb lenne, pedig régebben olyan szép mogyoróbarna volt... Most már abban sem vagyok biztos, jó-e a hajmosási menetem, szabad-e vizesen kifésülni, ki kellene-e fésülni száradás közben többször is, ér-e úgy valamit a hajolaj, hogy törölközővel szárítás után rögtön belemasszírozom a hajamba... Az olajat ma használtam először, a tejproteint már 2-3 hónapja... Ja, és múlthéten voltam fodrásznál, az eddig borda alá érő hajam most mell fölé ér, szóval elvileg már kezelhetőbb kéne legyen, de még így sem a legjobb...

L21


2013. máj. 14. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

szoktál rá balzsamot is használni? :)

nekem a fodrászom Alfaparf balzsamot használ, nagyon puha és selymes lesz tőle a hajam. Nagy, világoszöld tubusban van, adagolható :)

fodrászkellékesnél ezer százalék hogy találsz!

egyébként lehet a szárítás teszi szárazzá

2013. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát számomra elég luxus külön-külön a sampon meg a balzsam, ezért a tejproteint tekintem balzsamnak..... Sajnos nagyon drágák ezek a cuccok már.

És ezen a balzsamon kívül nem tesz rá mást a fodrászod? Amúgy köszi, hogy válaszoltál. :)

A hajszárító tutira szárítja, de próbálom minél ritkábban használni.

2013. máj. 14. 20:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Fú, ez az Alfaparf cucc 5ezer forint. :D
2013. máj. 14. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a legegyszerűbb, ha megkérdezed, a fodrászod mit használ?

Egyébként nem feltétlenül drágák a jó balzsamok, mert van pl. a Kallosnak kilós kiszerelésű ezer forint alatt is.

2013. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok :D

Hát igen, sajnos elég drágák.. mondjuk én nem Alfaparfot használok, csak ez ugrott be nekem elsőként, mivel azt rak a fodrászom a hajamra és az is jónak bizonyult :D

Én egyébként személy szerint egy fekete flakonos Elseve balzsamot használok, de nem azt az újfajta rózsaszín tetejűt, hanem azt az ezüstöset :D Az van ráírva, hogy 3x intenzívebben ápolja a hajat a kiszáradástól. Körülbelül 1 hónapja használom és tényleg nagyon hatásos, puhább lett a hajam és hidratáltabb. Nekem elég száraz volt a hajam mostanáig :)

Jaa és az ára is szerintem elfogadható, 6-700 maximum 900 forint a nagyobb bevásárlóközpontokban. :)

2013. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!