Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy barna folt van a hátamon....

Egy barna folt van a hátamon. Szerintetek gáz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
szóval van egy ilyen barna folt a hátamon alul, nem sokkal barnább mint a többi bőröm színe,de azért látszik..nem betegség, egyszerűen csak olyan.szerintetek gáz?leginkább fiukra vagyok kíváncsi de lányok is írhatnak:) (normális válaszokat légyszi) 15/L

2013. máj. 14. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van, mindig is volt...Egy időben zavart, mostmár megszoktam, a barátomat sem zavarja. Szerintem ne parázz miatta. 22/L
2013. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, miért lenne gáz?
2013. máj. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is van csak nekem a vállamon van és elég nagy folt de engem egyáltalán nem zavar és még senki se szólt be érte
2013. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz. :) Nekem a jobb mellem alatt volt egy olyan anyajegy, aminél körben fehérebb volt a bőröm, ergo (nagy fantáziával) harmadik mellbimbónak is kinézhetett... :D Bőrgyógyász azt mondta, nincs baj vele, később elmúlhat. El is múlt, de a világos folt ott maradt. :) A párom szexepilként tekint rá. :D

17/L

2013. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) :D
2013. máj. 19. 23:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a combomon van egy elég nagy folt (nagyobb a tenyeremnél) és elég barna is, volt aki megkérdezte hogy mi az, de amúgy senki nem szólt úgy róla hogy undorító (én néha annak láttam) most meg már észre se veszem...
2013. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ilyen tejeskávé foltod van neked is. Nekem a jobb lábszáramon van egy cirka tenyér méretű. Eléggé zavar, de kezdem megszokni, mivel sajnos más választásom nincsen. Kenegettem, ilyen májfoltra való krémmel, de semmit nem használt. Elmentem bőrdokihoz és ő is megmondta, hogy ezzel meg kell, hogy békéljek. Nővéremen kívül senki más nem szólt még be miatta.
2013. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!