Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevállaljam a otthoni hajhossz...

Bevállaljam a otthoni hajhosszabbítást?

Figyelt kérdés
van keratinos póthajam amit fel akarok rakatni viszont nekem nem éri meg, hogy több tízezret költsek rá és néztem hőillesztő gépeket azok meg 8ezer forintos árban vannak tehát arra gondoltam, hogy felrakjuk egyik barátnőmmel mivel nem tűnik nehéznek videók alapján meg mikor volt az előző hajam az se volt bonyolult a fodrásznál...szerintetek? nem vagyunk szerencsétlenek azért nem lehet nehéz egységesen felrakni gondolom.

2013. máj. 15. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg nem nehéz felrakni.Igen, először próbáljátok meg babafejen,vagy vmin,h h megy. szép sorjában tegyétek fel,és ne kis vékony tincsre,mert el fog törni a hajad, közepesen vastag legyen a tincsed. fodrász vagyok
2013. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. febr. 6. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!