Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zárt mitesszerek ellen mi a...

Zárt mitesszerek ellen mi a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
Már szinte mindenen túlvagyok: házi praktikák/drogériás-gyógyszertári cuccok/jó pár bőrgyógyász (megjegyzem a gyógyszertári, vényköteles krémektől rosszabb lett a bőröm mint valaha) szoli és napozás (bár ez mostanában tilos is nekem, rengeteg anyajegyem van és extrafehér bőröm..) natúrkozmetikumok és bizonyos diéták is. Kozmetikushoz 2-3 hetente járok, ettől pár napig szebb a bőröm, de annyi zárt comedom van, hogy lehetetlen ennyit kinyomni egy élet alatt:D Amikor tejterméket egyáltalán nem ettem, csak a gyulladás csökkent, de a probléma megmaradt (amúgy sincs sokszor gyulladás, szóval nem ez a probléma) Mostanában egészségesen eszem, és a vérképem is jó, mit próbáljak még ki?

2013. máj. 16. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Nekem van egy házi praktikám..csinálj citromból arctonikot, nagyon durván tisztít és összehúzza a pórusokat, nekem sokat segített (persze ettől sem lett tökéletes, de fényévekkel jobb.) Facsarj ki 2-3 citromot, adj hozzá 1 bögre vizet, és kb. 10 csepp teafaolajat (bioboltban, drogériában kapható..kb. 1000 ft egy üveg, a szerepére még visszatérek.). Keverd össze, szűrd le és ezt használd arctisztítás után arctoniknak. Ezután hidratáld a bőröd és kész is. Annyival vigyázz, hogy napra ne nagyon menj vele, mert a citrom miatt csúnyán megéghet a bőröd.

A teafaolajról: mostanában úgy szoktam, hogy ha jönne ki egy nagyobb pattanás, akkor fogok egy vattakorongot, bevizezem, cseppentek rá 1 csepp teafaolajat, kicsit összenyomkodom, hogy vegyüljön a vízzel és bekenem vele a pattanáskezdeményt/pattanást (de csak azt a részt)..kb. 2 nap alatt majdhogynem teljesen elmúlik.

2013. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
1-es: Az normális, hogy egy hete vettem teafaolajat, egy műanyag pohárba engedtem kb. 1 deci langyos vizet, csepegtettem bele kb. 10 csepp olajat, de a mai napig érzem benne a szagát? Ja, és áztattam már pálinkában meg forró vízben meg mindenben a poharat, de nem jön ki a szaga belőle, ráadásul a pohár oldalán vagy lerakódott, vagy kimarta, nem tudom, de a pohár oldala belülről rücskös lett egy kb. 1 centis vastag csíkban körben.
2013. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
1-es vagyok: Haha, nem, nem hiszem, hogy normális. : D Jó még a szavatossága? Mindenesetre próbáld ki a vattás megoldást, akkor nem lesz ilyen..a poharat meg dobd el, ha tényleg menthetetlen. : D
2013. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy dobom, ki tudja mire lesz az még jó:DD


Megnéztem, 2015. 7. hóig jó, tehát ha jól sejtem még nem járt le, szóval akkor csak egyszerűen meg van bolondítva egy kis atomhulladékkal vagy nem tudom:D

2013. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Idáig próbálgattam hát nekem nem jött be sajnos.. Bár magában már használtám teafaolajat, így nem lepett meg, hogy ez se csinált semmit, max picit szárította a bőrt... Egyéb ötlet? Jó kozmetikus pesten?
2013. jún. 2. 18:36
 6/12 A kérdező kommentje:
dáig próbálgattam hát nekem nem jött be sajnos.. Bár magában már használtám teafaolajat, így nem lepett meg, hogy ez se csinált semmit, max picit szárította a bőrt... Egyéb ötlet? Jó kozmetikus pesten?
2013. jún. 2. 18:40
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha esetleg találnál rá jó megoldást kérlek írj majd nekem egy üzenetet! Ha én találok megoldást én is írok majd.
2013. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ha semmi nem jött be dermahelp.hu. drága dolog, időigényes, de pesten van, és nekem bevált
2013. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Találtam valamit. Nekem az orrom mitesszeres felettébb. Annyi a nagy varázslás, hogy egy kis kanálnyi étkezési zselatint össze kell keverni egy kevés tejjel, betenni mikróba 8-10 másodpercre megvárni míg nem lesz forró felkenni az adott területre, megvárni míg megszárad utána lehúzni. Első alkalommal még csak az apró szőrszálakat szedi ki amikről nem is tudtam hogy vannak az orromon, de később már állítólag a mitesszereket is kiszedi. Én még csak egyszer próbáltam, egyáltalán nem hittem benne, de eddig úgy fest hogy minden úgy történt ahogy leírták.


Pontosabban képekkel és hozzászólásokkal: [link]

2013. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó: ez nyitott, fekete mitesszerekre működhet, de a zárt comedok (mitesszerek) ellen tuti nem, hiszen azt kinyomni is tűvel kell, mert szaruréteg fedi.
2013. júl. 20. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!