Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez így gáz lesz?...

Szerintetek ez így gáz lesz? És nincs valami videó ahol megmutatják, hogy kell feltenni a soros póthajat úgy, hogy ne eshessen le bármelyik pillanatban a fejemről?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki is leszólna, hogy póthajat vittem 15 évesen, azért vettem, mert a fodrász elcseszte a hajamat, mert túl rövidre vágta és kiengedve nagyon nagyon nagyon gázul néz ki. Holnap délután pedig tablófotózás lesz. És ma voltam fodrászkellékesnél és ott vettem 990-ért egy ilyen soros póthajat meg tesóm még vett ilyen cuccokat, amikkel kiszívjuk az eredeti hajamat, hogy olyasmi színű legyen, mint a póthaj és arra gondoltam, mivel most kb vállig ér az eredeti hajam, a póthaj meg mell alá, hogy az eredeti hajamat majd kivasalom....szak úgy nem tudom, nem fog gázul kinézni, hogy mell alá ér az alsó haj (vagyis a póthaj) az eredeti meg csak az államig?

Ez így rossz lesz nagyon?

És ha vslaki tudna linkeéni videót, azt megköszönném.

15l


2013. máj. 16. 17:35
 1/3 A kérdező kommentje:
*állig ér az eredeti hajam, bocsi.
2013. máj. 16. 17:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon gáz lesz, virítani fog róla hogy az ott műhaj. Természetes hatáshoz több sor kéne különböző hosszúságokban, hogy egybeolvadjon a hajaddal.

Hajat szívatni meg többször kell, egy alkalom után max foltos leszel, narancs meg vörös színekben... legalábbis leggyakrabban így szokott lenni. Inkább a mostani hajadból csinálj valamit.

Amúgy a póthajat úgy kell berakni hogy tupírozod kicsit a hajad tövét ott ahova csatolod majd, lakkot is fújhatsz rá, akkor kevésbé lesz csúszós.

2013. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi

De régebben már volt kiszívva a hajam és csak egyszer csináltuk, de nem lettem foltos. Meg az eladó csaj is valami olyasmit mondott a fodrászkellékesnél, hogy az én hajamhoz nem kell olyan erős nem jut most eszembe micsoda, szóval ami kiszívja a hajat, mert amúgy is elég világos a hajam. Szóval gondolom ha a szőkésbarna hajamat kiszívnánk, nem lenne benne vöröses folt, az úgy hallottam, a sötét hajúaknál szokott lenni, amikor világosítani akarják vagy ilyesmi.

2013. máj. 17. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!