Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a ricinus...

Hogy kell használni a ricinus olajat?

Figyelt kérdés
Ár? Száraz vs. nedves hajra? Vállig érő hajhoz hány dl-t? Tapasztalatotok a ricinus olajjal kapcsolatban??

2013. máj. 18. 09:49
1 2
 1/13 Szafica ***** válasza:

Szia!

Én a gyógyszertárban szoktam venni, 2 dl kb 300 Ft. Kb. 2-3 evőkanállal öntök egy tálba+ 2 tojássárgája, ha túl sűrű, akkor még napraforgóolajat is szoktam hozzá önteni. Ha van itthon méz abból is teszek belőle kb 1 evőkanállal,de nekem hosszú hajam van,úgyhogy valószínűleg neked kevesebb kell mindenből.

2013. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Szafica ***** válasza:
Jah,bocs azt nem írtam: én száraz hajra szoktam, mikor amúgy is hajat kell mosnom, előtte felteszem kb. 1-4 órára, mikor milyen kedvem van.
2013. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi :)

És egyébként mennyit segített neked? Vagy te mi miatt kezdted el használni? Úgy értem, növesztés céljából, vagy mert töredezett? És hetente hányszor használod? Valamint mennyit nőtt neked egy hónap alatt így?

2013. máj. 18. 19:59
 4/13 Szafica ***** válasza:

Hát... nem növesztés céljából, hanem úgy gondoltam ideje tenni valamit a szép hajért és amúgy is sok jót hallottam róla. Hetente egyszer használtam régebben, de mostanában ritkábban, de csak azért , mert lusta vagyok megcsinálni.:D

Nem tudom mennyit nőtt havonta, nem mértem, de észrevehetően gyorsabban nő. A töredezett hajszálakat sajnos már semmi sem tapasztja össze, de segít megelőzni a töredezést és még a töredezett részen is puhább lett a hajam( már régóta el kéne menni levágatni a töredezett részt de hát...).

2013. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Szafica ***** válasza:

Hogy mennyit segített?:D Rengeteget! Pakolás után, mikor már megszáradt a hajam, (de inkább másnap) sokkal puhább és selymesebb(néha direkt markolászni szoktam a hajam, mert olyan jó érzés,jó puha :D). Meg sokkal lágy esésűbb lesz.

De arra figyelni kell,hogy minimum 2x mosd meg utána a hajad jó alaposan.


Vannak akiknek hullik tőle a haja. Nekem első alkalommal több hullott ki hajmosás közben, mint általában(de nem drasztikusan), de mostanában már sokkal kevesebb, mint előtte. (Kb. 1 éve használom)


Na, kész kisregényt írtam. :)

2013. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hú, hát akkor azt hiszem, én is rászánom magam. :)

Bár kicsit megrémített, amit néhány helyen olvastam róla, valakinek nagyon hullik a haja tőle :(

De köszi a választ, és hát... most már bátrabban kezdem majd el :) Köszi! :D

2013. máj. 19. 10:21
 7/13 Szafica ***** válasza:
Első alkalommal én is félve próbáltam ki, de nem csalódtam. Nekem amúgy a Beuty Kiss csalános sampon szedi ki a legkönnyebben és ahhoz képest,hogy spar-os márka, (és a legolcsóbb is) jót tesz a hajamnak.
2013. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

:) Azt gondolnám, hogy a drága cuccok a legjobbak, és hát ha tényleg olcsó, és tényleg beválik... :D

Beauty Kiss csalános sampon. Megjegyzem, és meg is veszem valószínűleg, köszi(sokszor mondtam már, de akkor is) a tippet! :P

2013. máj. 19. 14:25
 9/13 Szafica ***** válasza:
Jaj, tényleg most látom,hogy elírtam ("Beuty"), de így is érthető:D. A balzsamjuk annyira nekem nem vált be, viszont találtam szintén ilyen "noname" márkát: Alberto balsam, eddig az almásat próbáltam(és ez is olcsó kategória).
2013. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igazából nem baj, ha elírtad... :)

Szerintem az eladó eligazított volna, de már így is sokat segítettél abban, hogy tudjam, hogy vegyek, vagy ne vegyek :D Már talán túl sokszor írtam, hogy köszi, de azért mondom még egyszer :) :) :) ;)

Már csak azt kell eldöntenem, hogy használjam-e körömre, vagy szempillára is, mert elég kicsik a szempilláim, és nagyon nem is látszanak :P

Utoljára köszi mindent!

2013. máj. 20. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!