Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogok tudni szakállat növeszte...

Fogok tudni szakállat növeszteni valaha?

Figyelt kérdés

Bizonyos hosszúságú borosta felett (mondjuk fél centimétertől, de lehet még annyi sincs) baromira viszket az egész borostával fedett terület és az államon piros folt is megjelenik (nem kiütés), ahol még inkább viszket. A nyakamon egy-két kiütés szerűség viszont megjelenik. Ha tovább nő, csak még jobban viszket, majd egy idő után a viszketés mellett megjelenik a szúrás is. Amikor hozzáérek olyan mintha sok tűvel szurkálnák ott, ahol hozzáérek.

Igazából a szúrásig csak egyszer növesztettem és úgy hagytam legalább egy hétig, hátha elmúlik, de borotva lett belőle. Általában a viszketés elveszi a kedvem a növesztéstől.

Ezen felül a mindennapi borotválkozásra sem alkalmas a bőröm, szerintem. Ha a borotválkozás másnapján rámennék megint, akkor nagyon fájna, szúrna.

Heti két borotválkozás amire be van lőve a bőröm.

Használtam habot, gélt és most pamacsra való krémet, de egyik sem volt az igazi. A borotvám közép kategóriás eldobható Gillette.

Amúgy nincs erős arcszőrzetem.


Van valakinek valamilyen ötlete, tanácsa vagy javaslata?



2013. máj. 19. 23:19
 1/7 anonim válasza:
Használj borotválkozás utáni krémet! máskülönben mindekinek szúr a szakálla meg kell szokni ha nem megy akkor lekellvágni :D
2013. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok sajnos ötletet...

Ezt a kérdést egyébként én is feltehettem volna.

Csak nekem alig van valami pihe az arcomon, azért nem tudok szakállat növeszteni. (Na jó, a pihénél erősebb kicsivel, de messze nem nevezhető szakállnak, illetve, borostának, és nem is látszik, csak közelről... inkább pihe.)

Én is heti kétszer borotválom, 4 éve...

20/F

2013. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És ritka...
2013. máj. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg elektromos borotvával nem lenne jobb? Talán az annyira nem bántaná a bőröd. De ez csak egy kósza gondolat.
2013. máj. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem ritka. Teljesen átlagos kiterjedésűnek és sűrűségűnek mondanám. Nem a legdurvább arcszőrzet, inkább közepes durvaságú.

Eddig egy régebbi elektromos borotvát és egy új hajnyírót próbáltam, de egyik se vitte le tök simára (mondjuk a hajnyírónál ez érthető), valamint teljesen felhámlasztotta.

2013. máj. 20. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy?
2013. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az attól függ.

A harmincas éveimet taposom.

2013. máj. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!