Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Maybelline...

Mi a véleményetek a Maybelline Affinitone alapozóról? Tényleg olyan jó, mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 09:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tömődik el tőle a pórusaim?Vagy nem leszek tőle pattanásosabb?
2009. okt. 3. 09:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én olyat használok és imádoooom(L)

Nagyon jól fed egyáltalán nem tömít és én pattanásos se lettem tőle. Elég belőle egy kicsit mert kül csomós lesz.

Sztem az egyik legjobb ebben az árkategóriában:)

2009. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oh köszi!:)

Lehet h én is beszerzek egyet!

2009. okt. 3. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is próbáltam. Pénzt nem adnék többé érte. Vacak.

2009. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van. Mikor felkened nagyon jó, de egy idő után mintha nem lenne rajtad alapozó. (azért jópár órának elkell telnie:) Én most L'Oréal Accord Parfait-ot vettem. Nekem ez vált be nagyon. Amúgy minden embernek más. Szóvel próba cseresznye. Kipróbálod, ha nem jó akkor kipróbálsz egy másikat, ha jó akkor ennél maradsz. :) Én is így találtam rá a tökéletes alapozóra.
2010. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!